مرزداران میرجاوه در روز قدس انزجار خود را از رژیم صهیونیستی فریاد زدند
تاریخ انتشار : جمعه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب: 19721
 
مردم انقلابی و مرزدار فلسطین با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به رخ جهانیان کشیدند.
به گزارش لادیز؛مردم ولایتمدار و مرزدار میرجاوه امروز با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی به ویژه رژیم صهیونیستی نشان دادند و خواستار پایان ظلم و ستم اسرائیل غاصب به مردم مظلوم فلسطین شدند.

امروز مردم روزه دار میرجاوه از کودک و نوجوان گرفته تا زن و مرد با حضور در راهپیمایی روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین فریاد "مرگ بر اسراییل" و "مرگ بر آمریکا" سر دادند و با حمایت قاطع از ملت ستمدیده فلسطین صحنه‌های بسیار زیبایی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خلق کردند.

مرزداران میرجاوه با حمل دست نوشته هایی از جمله "روز قدس روز اسلام است"،" اسرائیل باید از صحنه ی روزگار محو شود، سيلي محكمي به نظام استكبار و سلطه جهاني زدند و با آرمان‌ مقدس آزادي قدس شريف، اين يادگاري بي‌بديل حضرت امام خميني(ره) تجديد ميثاق کرده و خشم و انزجار خود را از دولت جنایتکار اسراییل نشان دادند و خواستار آزادی قدس شریف شدند.

یکی از شرکت کنندگان در راهپیمایی ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین اظهار کرد: رژیم کودک‌کش صهیونیستی با حمایت‌های آمریکای جنایتکار دستش به خون مردم مظلوم فلسطین آلوده است مسلمانان باید برای نابودی رِژیم صهیونییستی متحد شوند.
وی ادامه داد: مجامع بین‌المللی باید در برابر این جنایات رژیم قاتل صهیونیستی عکس‌العمل نشان دهند اما متاسفانه اقدام موثری تاکنون از سازمان ملل و مجامع بین المللی شاهد نبودیم.

یکی از جوانان حاضر در مراسم راهپیمایی روز قدس نیز بیان کرد: امروز به صحنه آمدیم تا فریاد خشم و انزجار از رژیم صهیونیستی سر بدهیم و به ملت مظلوم فلسطین بگوییم ما تا آخر ایستاده ایم و مردم فلسطین را تنها نمی گذاریم.مقاومت مهم ترین راه برای آزاد سازی قدس شریف است
حجت الاسلام والمسلمین محمد علی لکزایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میرجاوه دراین مراسم با اشاره به اینکه روز جهانی قدس به عنوان یکی از میراث های ماندگار معمار کبیر انقلاب است،بیان کرد: سرزمین فلسطین اهمیت ویژه ای برای مسلمانان دارد و مساله فلسطین مساله اول جهان اسلام است.

وی افزود: به دو دلیل باید روز جهانی قدس گرامی داشته شده و پربا شود اول آنکه رژیم کودک کش صهیونیستی سرزمین مادری فلسطینیان را غصب کرده است دوم اینکه با برپایی تظاهرات علیه توطئه های این رژیم اشغالگر می توان دسیسه های آنان را خنثی کرد.

وی با اشاره به اینکه بنیان گذار کبیرانقلاب با تدبیری بسیارعالمانه این روز را به عنوان روز قدس مشخص کرده است،خاطرنشان کرد: مطرح و محکوم کردن جنایات رژیم کودک کش اسرائیل ازاهداف روز قدس است حضور پر شور مردم روزه دار در آخرین جمعه ماه مبارک نشان دهنده همبستگی جهان اسلام در مقابل این جنایات ضد حقوق بشر است .

حجت الاسلام والمسلمین لکزایی با اشاره به اینکه مسلمانان برای مقابله با ظالم دلایل محکمی دارند،اذعان کرد: اولین دلیل اعتقادی است طبق تعالیم اسلام باید ازمظلومین دربرابر ظالمین دفاع کنیم احادیث پیغمبر اسلام واهل بیت ایشان گویای این مطلب است دومین دلیل برپایی روز قدس دلیل راهبردی مقابله با طرح های تفرقه بر انگیز رژیم صهیونیستی در بین مسلمانان منطقه است.

وی تاکید کرد: یکی از نقش های رژیم صهیونسیتی ایجاد مراکز توطئه و فساد درمنطقه است حاکمان انگلیس این رژیم منحوس را ۷۰ سال پیش به منطقه آوردند که بین مسلمین تفرقه بیاندازند وحکومت کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میرجاوه با اشاره به فتوای بنیانگذارکبیر انقلاب درنامگذاری روز جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس ، اذعان کرد: مهمترین راهکار آزادی قدس را امامین انقلاب معرفی کردند راهی که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و رزمندگان حزب الله می روند، مقاومت مهم ترین راه برای آزاد سازی قدس شریف است، با زورگو باید به زبان زور سخن گفت و نمی توان درمقابل جنایت های این رژیم کودک کش سکوت کرد، مقاومت تنها راه و حمایت از محورمقاومت هم وظیفه همه است .
استقامت و صبر بالاترین و مهم ترین مولفه پیروزی مسلمانان است

مولوی طلحه ریگی امام جمعه اهل سنت بخش مرکزی میرجاوه دراین مراسم ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و با اشاره به آیات قرآن در رابطه حفظ وحدت مسلمانان،گفت: امروز جامعه مسلمانان نیاز به وحدت وهم فکری داردو تنها با حفظ وحدت می توان اولین قبله مسلمین را از چنگال دشمنان دین اسلام رها کرد.

وی افزود: فلسطین از آن مسلمانان جهان است و می طلبد که برای آزادی قدس شریف همه ی مسلمانان جهان یکدست و یکپارچه به پا خیزند و با دشمن قسم خورده مسلمانان مقابله کنند .

مولوی طلحه ریگی با اشاره به آیات قرآن خاطر نشان کرد: استقامت و صبر بالاترین پیروزی مسلمانان است و برای نابودی رژیم منحوس صهیونیستی از صحنه روزگار این دو عامل را مد نظر داشته باشیم

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark