درجلسه هماهنگی 9 دی شهرستان میرجاوه مطرح شد؛
حماسه 9 دی نماد بصیرت افزایی بین همه اقشاراست/ 9 دی روزی بود که نقشه های شوم مستکبرین جهان نقش بر آب شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷
کد مطلب: 13853
 
جلسه هماهنگی حماسه یوم الله 9 دی با حضور حداکثری مسئولین شهرستان میرجاوه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان میرجاوه برگزارشد .
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛دراین جلسه حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پوراظهار کرد: 9 دی ماه روزی بود که نقشه های شوم مستکبرین جهان نقش بر آب شد این روز برای ایرانیان روزی بزرگ ومقدس به شمار می رود و همه باید این روز را گرامی بدارند و تلاش کنند مراسم 9 دی هر سال با شکوه تر از گذشته برگزار شود .
وی با اشاره به این که حماسه 9دی نماد بصیرت افزایی بین همه اقشار مردم مخصوصاً دانشجویان و دانش آموزان است افزود: حضور همه آحادو اقشار مخصوصا دانش آموزان و دانشجویان از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه نماد تجدید میثاق با آرمان های ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی ایران است .
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه با بیان این مطلب که حماسه 9دی به گروه و جناح خاصی تعلق ندارد و دراین روز همه افراد کشور از هرگروه و قشری برای دفاع از حریم امنیت و ولایت در کشور به میدان آمدند، تصریح کرد: حماسه ۹ دی برای همیشه در اذهان ملت ایران ماندگار شده است، 9 دی ماه سال 88تجلی وحدت و اتحاد درکشور بود که مردم بیزاری خود را از فتنه گران اعلام کردند.
وی اذعان کرد: درحماسه 9دی همه مردم فارغ از هر گروه و جناح سیاسی برای دفاع ارزشهای اسلامی و انقلابی به میدان آمدند و آن حماسه را خلق کردند که باید آن را گرامی داشت .
وی گفت:جریانات فتنه 88 بی شباهت به دوران امامت امام حسین (ع) نبود در آن زمان بسیاری از بزگان شیعه به دلیل بی بصیرتی امام زمان خودشان را نشناختند و به طرف باطل رفته و از حق غافل شدند،همچنین در جریان فتنه 88 تعدادی ازچهره های سرشناس کشور تبدیل به سران فتنه شدند و خودشان عامل توهین فتنه گران به ساحت قیام عاشورا ونهضت حسینی بودند .
در پایان جلسه مقرر شد مراسم گرامی داشت حماسه بزرگ 9 دی شنبه راس ساعت 9 صبح در مسجد جامع صاحب الزمان(عج) شهرستان میرجاوه با حضور حداکثری اقشار مختلف برگزار شود.
انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark