۱۰ گوشی پرطرفدار این هفته (۲۳ بهمن)
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
کد مطلب: 16788
 
جدول پرطرفدارترین گوشی‌های این هفته نشان می‌دهد که بالاخره ردمی نوت ۷ - 7 Redmi Note جای خود را به گوشی گلکسی M20 داد.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛در این قسمت از سریال جذاب "پرطرفدارترین گوشی‌های هفته" ما شاهد یک پادشاه جدید هستیم که از قسمت گذشته سودای تاج و تخت مقام اول را در سر داشت.

گوشی گلکسی M20 که هفته گذشته با مقام دوم به این لیست اضافه شد، در این هفته به هدف خود رسید و به جایگاه اول تکیه زد. در جایگاه دوم اما یک گوشی از شرکت زیرمجموعه شیائومی یعنی ردمی قرار دارد. این گوشی ردمی نوت ۷ -Redmi Note 7 است که از مقام خود در هفته گذشته یک پله پایین‌تر آمده و در جایگاه دوم نشسته است.

جالب‌ترین قسمت این سریال است که در لیست این هفته در مقام‌های اول، تنها جا‌به‌جایی رخ داده است و هیچکدام از آن‌ها از خارج به این لیست وارد نشده‌اند. در مقام سوم گوشی گلکسی A7 حضور دارد که خود را با یک جهش به یک جایگاه بالاتر از هفته پیش رساند.

گوشی دیگری از شرکت زیرمجموعه شیائومی به نام ردمی نوت ۶ پرو - Redmi Note 6 Pro خود را به یک پله بالاتر رسانده و اکنون در مقام چهارم قرار دارد. پس از آن نیز یکی از اعضای خانواده کهکشانی‌ها یعنی گلکسی +S10 قرار دارد. یکی دیگر از اعضای خانواده گلکسی در جایگاه ششم قرار دارد. این دستگاه یکی از محصولات دو ساله سامسونگ به نام گلکسی S8 است.

در این قسمت سریال پرطرفدارترین گوشی‌های هفته ما شاهد تغییری در جایگاه هفتم و نهم نیستیم. در جایگاه هفتم هوآوی Y9 قرار دارد در جایگاه بعدی گلکسی S10 و پس از آن، گلکسی M10 را می‌بینیم. همان‌طور که مشاهده می‌کنید در لیست این هفته تعداد زیادی از گوشی‌ها از شرکت سامسونگ هستند.

در ضمن بالاخره یکی از محصولات اپل نیز در این لیست حضور پیدا کرد. البته احتمالا به عنوان بازیگر مهمان به این قسمت آمده است. گوشی آیفون 6s در آخرین جایگاه این لیست قرار دارد.

۱۰ گوشی پرطرفدار این هفته (۲۲ بهمن)

۱۰ گوشی پرطرفدار این هفته (۲۲ بهمن)

۱۰ گوشی پرطرفدار این هفته (۲۲ بهمن)

۱۰ گوشی پرطرفدار این هفته (۲۲ بهمن)

Share/Save/Bookmark