نماینده مردم سیستان با جنجال آفرینی به دنبال انحراف در افکار عمومی است/ اگر حمایت علما نبود امروز "کیخا" نماینده مجلس نمی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب: 14915
 
امام جمعه زهک با انتقاد از سخنان اخیر نماینده مردم سیستان گفت: برخی که با حمایت از علما وارد مجلس شدند امروز بر علیه علما صحبت می کنند.
نماینده مردم سیستان با جنجال آفرینی به دنبال انحراف در افکار عمومی است/ اگر حمایت علما نبود امروز "کیخا" نماینده مجلس نمی شد
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛حجت الاسلام حسن خدری در گفتگو با عصرهامون به صحبت های کیخا نماینده مردم سیستان در خصوص تقسیم استان اشاره کرده و گفت: نماینده مردم زابل در نشست خبری خود مدعی مخالفت مقام معظم رهبری با تقسیم استان از قول نماینده ولی فقیه شده است.
وی افزود: بنده برای بررسی این ادعا با نماینده ولی فقیه تماس گرفتم و ایشان هرگونه اظهار نظری در این خصوص را تکذیب و بیان کرد "بنده به هیچ عنوان نه نماینده مردم زابل را دیده ام و نه با وی دیداری داشته ام."
امام جمعه زهک ادامه داد: اصلا بیان این صحبت به نقل از رهبر انقلاب صحیح نمی باشد، شخص اول مملکت که در مسائل دولتی دخالت نمی کنند پس این صحبت های نماینده زابل فقط بهره برداری به نفع خودش است.
وی افزود: نماینده مردم چون در مدت دو سال نمایندگی نتوانسته آنگونه که از او انتظار می رفته است کاری انجام داد، دست به فرافکنی می زند.
حجت الاسلام خدری با بیان اینکه چطور آقایان برای معاملات سیاسی خود هر کاری انجام می دهند، گفت: وقتی صحبت های مطالبه گرانه مطرح می شود و فشار به حقی روی نماینده آورد می شود این آقا که مدت ها از حضورش در منطقه می گذرد، به ناگهان در زابل حاضر می شود و با مردم و اصحاب رسانه نشست برگزار می کند، همین ها جای خوشحالی دارد که بالاخره انتقادات تاثیر گذار بوده است.
وی افزود: برای هیچ کس پوشیده نیست که کیخا نمی توانست در منطقه رای بیاورد به دلیل حرف هایی که پشت سر این فرد وجود داشت اما با توجه به اینکه فرزند سیستان بود برای جلب او در دامن انقلاب روحانیت از وی حمایت کرد اما با دو شرط ولایت مداری و وحدت بین دو نماینده!
امام جمعه زهک بیان کرد: کیخا قبل از انتخابات به بنده گفت من دست دکتر دهمرده را بوسیده ام و به او گفته ام تو استاد و آبروی ما هستی، اما بعد از انتخاب رویه تغییر کرد و همین باعث واکنش علما و مردم شده است.
 
"کیخا" با جنجال آفرینی به دنبال انحراف در افکار عمومی است
وی افزود: روحیات کیخا جنجالی است و تقریبا به سبک دولتی ها عمل می کند تا ذهن ها متوجه کم کاری های و ضعف ها نشود.
وی صحبت ها و جنجال آفرینی های نماینده مردم زابل را بی تاثیر دانست و گفت: سخنان روشنگرانه ائمه جمعه همچنان ادامه خواهد داشت.
حجت الاسلام خدری ادامه داد: بعد از انتقاد به عملکرد نماینده زابل از تریبون نماز جمعه گروهی در فضای مجازی تخریب های گسترده ای علیه بنده به راه انداختند اما کوتاه نیامدم و در هفته بعد مقابل خانه ام دیوار نویسی کردند، از این موضوعات نگران نیستم و تا اصلاح کامل این روند کوتاه نخواهم آمد.
وی سیستان را در کما دانست و بیان کرد: وضعیت منطقه اسفناک است اما دوستان در تهران و خارج از کشور ساکن هستند، حالا این بزرگواران از درد مردم چه می فهمند.
امام جمعه زهک در پایان گفت: عده ای می گویند کیخا نماینده زاهدان است یا زابل؟ که در زاهدان نشست خبری برگزار می کند، باید گفت شما اگر بیل زن خوبی هستند در زمین خودتان بیل بزنید، همه باید بدانند دیگر حاشیه امنی برای هیچ کس در سیستان وجود نخواهد داشت.
 
انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark