تهدید و تحریم تاثیری در اراده فولادین ملت ایران ندارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب: 15987
 
مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت:مردم ما با حضور گسترده خود در این راهپیمایی ضداستکباری باری دیگر اراده فولادین خود را به دشمنان نشان دادند و ثابت کردند که از هیچ تهدید و تحریمی نمی هراسند
تهدید و تحریم تاثیری در اراده فولادین ملت ایران ندارد
حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: ۱۳ آبان تبلور استکبار ستیزی و ظلم ستیزی جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران اسلامی و سالروزمبارزه با استکبار جهانی است.
وی افزود: این روز تجلی شعار مرگ بر آمریکا و روز میثاق با آرمانهای امام (ره) و ولایت ، روز ذلت و خواری آمریکای جنایتکار  و اتحاد و همدلی مردم ایران علیه استکبار جهانی است.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا دشمن قسم خورده ملت ایران است و هرگز از این خباثت و دشمنی دست بر نمی دارد تهدید و تحریم های آمریکا موضوع جدیدی نیست که ملت ایران را نگران و آشفته کند آمریکا با این عهدشکنی ها تنها بر طبل رسوایی بیشتر خود می نوازد.
مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه تاکید کرد: امروز مردم ما با حضور گسترده خود در این راهپیمایی ضداستکباری باری دیگر اراده فولادین خود را به دشمنان نشان دادند و ثابت کردند که از هیچ تهدید و تحریمی نمی هراسند و با اراده آهنین نقشه های آنان را به کابوسی تلخ تبدیل می کنند.
Share/Save/Bookmark