افراد خبره ای از رئیس جمهور خواستند ارتباطات بین شهری قطع شود/ متاسفانه آقای روحانی خیلی به نظرات کارشناسی اعتقاد ندارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۸
کد مطلب: 17462
 
حسینعلی شهریاری با اشاره به نامه پنج تن از وزرای بهداشت ادوار دولت به رئیس جمهور گفت: قطعا من هم از این نامه حمایت می کنم، افراد خبره ای در حوزه بهداشت و درمان این نامه را نوشتند اما متاسفانه نمی دانیم به چه دلیلی آقای روحانی اجازه نداد که لااقل ارتباطات بین شهری قطع شود.

به گزارش پایگاه خبری لادیز؛حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ضمن حمایت از نامه پنج تن از وزرای بهداشت ادوار دولت به حسن روحانی در خصوص قطع زنجیره کرونا، بر ضرورت اجرایی شدن توصیه های مندرج در این نامه تاکید کرد.

 

وی افزود: قطعا من هم از این نامه حمایت می کنم، افراد خبره ای در حوزه بهداشت و درمان این نامه را نوشتند اما متاسفانه نمی دانیم به چه دلیلی آقای روحانی اجازه نداد که لااقل ارتباطات بین شهری قطع شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: همانطور که مشاهده می کنید متاسفانه در این چند روز چه تعداد سفر انجام گرفته است، طبق گفته پلیس راهور 3 میلیون سفر صورت گرفته است و از تهران 1 میلیون نفر بیرون رفتند که این ها باعث انتقال بیماری به شهرهای دیگر می شود، آقای روحانی می توانست مانع این کار شود.

وی در ادامه عنوان کرد: اگر آقای رئیس جمهور توصیه کارشناسان را می پذیرفت و دستور محدودیت سفرهای بین شهری می داد، کل نیروهای مسلح و سپاه آمادگی داشتند که این دستور را اجرایی کنند که متاسفانه رئیس جمهور موافقت نکرد.

حسینعلی شهریاری در پایان اظهار داشت: متاسفانه آقای روحانی خیلی به نظرات کارشناسی اعتقاد ندارد مانند همان جریانی که خوابید، صبح جمعه بیدار شد و دید که بنزین گران شده است.

 

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark