جهش تولید ملی در راستای تحقق گام دوم انقلاب ضروری است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲
کد مطلب: 17452
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه جهش تولید ملی را در راستای تحقق گام دوم انقلاب ضروری دانست.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با لادیز؛ گفت: انتخاب شعار سال جدید به عنوان جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نشان دهنده اهمیت فوق العاده نقش تولید ملی در شکوفایی اقتصادی و بهبود معیشت مردم است و توجه مسئولین و دولتمردان برجهش تولید ملی در راستای تحقق گام دوم انقلاب ضروری و اجتناب ناپذیر است.
وی افزود: تمام مسئولین باید برای تحقق شعار جهش تولید پای کار بیایند چرا که همان طور که رهبر انقلاب فرمودند اگرچه کارهایی در جهت رونق تولید انجام شده اما آن چنان که باید به این مهم پرداخته نشده است.
وی با بیان اینکه تحریم های ظالمانه آمریکا اقتصاد کشوررا تحت تاثیر قرارداده است، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش تحریم ها از سوی دشمن، در این شرایط جهش تولید ملی و تکیه بر چرخه تولید داخلی، ضروری است سال های گذشته نیز کارهای جهادی در راستای رونق تولید ملی انجام شده و بسیاری از کارخانه های تعطیل به چرخه تولید بازگشتند اما این روند باید با حرکتی جهادی پیش برود تا صنعت داخلی کشور رونق گیرد.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد:افزایش صادرات غیرنفتی می تواند اقتصاد کشور را بهبود ببخشد هنگامی که کشوری تولید کننده باشیم و با حرکتی انقلابی، جهشی عظیم در راستای افزایش تولید ملی داشته باشیم می توانیم تاثیر تحریم ها را خنثی کنیم.
وی جهش تولید را گامی موثر در جهت تحقق گام دوم انقلاب دانست و ادامه داد: بدون شک جهش تولید سبب امید آفرینی در کشور و بهبود وضعیت اقتصادی خواهد شد سال های گذشته عملکرد مسئولین با هدف رونق تولید فاصله زیادی داشت و این تاکید رهبر انقلاب به معنای ایجاد حرکتی انقلابی در مسیر افزایش تولید ملی است.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه اذعان کرد: سپاه پاسداران اقدامات جهادی بسیاری در راستای افزایش تولید ملی انجام داده است و تمام مردم مسئولین باید روند جهش در تولید ملی را درپیش بگیرند چراکه کشور ما کشوری با ظرفیت های منحصر به فرد است که از این پتانسیل ها باید به صورت بهینه استفاده شود.
Share/Save/Bookmark