امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه :
نیازی به یونسکو برای تربیت مربی اخلاق نداریم/ مسئولین مراقب نفوذ دشمن به عناوین مختلف باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب: 13186
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:حضور افرادی از خارج از کشور برای تربیت مربی اخلاق در ایران زمینه نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمنان را در کشور مهیا می کند.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مرکز اطلاعات سازمان ملل در تهران اعلام کرده است که برای نخستین بار دوره تربیت مربی اخلاق با همکاری یونسکو و دانشگاه محیط زیست در ایران برگزار می شود.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز در واکنش به برگزاری دوره تربیت مربی اخلاق توسط یونسکو در ایران، اظهار کرد: کشور ما کشوری با فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی است و نیازی به آموزش های غیر اسلامی توسط سازمان های غربی ندارد و نباید اجازه دهیم تا غربی ها به بهانه تربیت مربی اخلاق، فرهنگ خود را بر جوانان ما تحمیل کنند.
وی با بیان اینکه برای تربیت مربی اخلاق نیازی به اساتید غیر ایرانی نداریم، افزود: حضور افرادی از خارج از کشور برای تربیت مربی اخلاق در ایران زمینه نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمنان را در کشور مهیا می کند و برگزاری چنین دوره ای زمینه ساز نفوذ دشمن خواهد شد.
مولوی ریگیان پور فرهنگ ایرانی را فرهنگی غنی و اسلامی دانست و تاکید کرد: استفاده از مربیان غیر ایرانی برای تربیت جوانان کشور به طور حتم منفعتی برای کشور ما نخواهد داشت و سبب نفوذ هرچه بیشتر فرهنگ غربی در کشور می شود، افراد شایسته و دانشمند زیادی در کشور برای تربیت مربی اخلاق وجود دارد که مسئولین می توانند از وجود آنها برای برگزاری چنین دوره هایی استفاده کنند و نیازی به یونسکو برای این موضوع نداریم.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه اذعان کرد: وزارت خارجه باید هوشیار باشند تا برگزاری چنین دوره هایی سبب نفوذ و ورود برخی افراد معاند و دشمنان نظام به کشور نشود و بیگانگان در قالب برگزاری دوره آموزشی، اهداف شوم خود را در کشور پیاده نکنند و همان طور رهبرانقلاب تاکید دارند مراقب نفوذ دشمن به عناوین مختلف باشند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark