خسارت سیلاب به چند خانه روستایی در ریگ ملک/شهروندان از تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب: 16796
 
فرماندار میرجاوه گفت: بارندگی دیشب خساراتی به محورهای مواصلاتی روستایی زده و ریل راه آهن در محدوده پاسگاه ملندی را تخریب کرده است و همچنین در بخش مرزی ریگ ملک به چند خانه روستایی خساراتی وارد شده است.
خسارت سیلاب به چند خانه روستایی در ریگ ملک/شهروندان از تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند
سرحدی در گفت و گو با خبرنگار لادیز؛ اظهار کرد: میزان بازندگی شب گذشته در شهرستان میرجاوه ۱۶میلی متر، بخش لادیز ۲۲میلی متر و روستای جون آباد ۳۴میلی متر بوده است که خسارتی نیز به بخش های مختلف وارد کرده است.

وی افزود:برخی خبرهای نادرست در فضای مجازی پخش شده مبنی بر اینکه ۳سه نفر به قصد شنا به رودخانه لادیز رفتند که گرفتار سیلاب شدند و یک نفر غرق شده و دو نفر دیگر نجات پیدا کردند در صورتیکه این سه نفر راکب موتور سوار در گودالی در رودخانه لادیز گرفتار شدند که متاسفانه یک نفر غرق و مفقود می شود.

وی خاطرنشان کرد:  ستاد بحران شهرستان بلافاصله تشکیل شده و هلال احمر با همکاری مردم بومی جستجو برای کشف جسد فرد غرق شده را آغاز کرده و در ساعت ۱۳:۳۰ چهارشنبه ،جسد این فرد در محل حادثه پیدا شد.

سرحدی از شهروندان خواست با توجه به اخطارهای جوی و بارندگی های فصلی از تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند و ادامه داد: بارندگی دیشب خساراتی به محورهای مواصلاتی روستایی زده و ریل راه آهن در محدوده پاسگاه ملندی را تخریب کرده است و همچنین در بخش مرزی ریگ ملک به چند خانه روستایی خساراتی وارد شده است که اکیپ های امدادی به محل های حادثه دیده اعزام شده اند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark