فرماندار میرجاوه عنوان کرد:
فعالیت ۳۹ صندوق اخذ رای ثابت و سیار در میرجاوه/تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی بانشاط مهیاست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 17353
 
فرماندار میرجاوه از فعالیت ۳۹ صندوق اخذ رای ثابت و سیار در انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.
فعالیت ۳۹ صندوق اخذ رای ثابت و سیار در میرجاوه/تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی بانشاط مهیاست
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛امیریان فرماندار میرجاوه در نشست هیات اجرایی انتخابات مرحله یازدهم مجلس شورای اسلامی در این شهرستان گفت:مردم ولایت مدار شهرستان میرجاوه همان طور که در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه حضوری حماسی داشتند در دوم اسفندماه نیز پای صندوق های رای حضوری گسترده خواهند داشت.

وی افزود:انتخابات بسیار مهم است و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری انتخابات تضمین کننده امنیت ملی و بیمه کننده نظام جمهوری اسلامی می‌باشد .

وی با بیان اینکه تمام تلاش ستاد انتخابات و تمهیدات پیش‌بینی شده معطوف به برگزاری انتخابات سالم و امن است، خاطرنشان کرد: انتخابات را سه رکن هیات اجرایی، هیأت نظارت و هیأت بازرسی مدیریت می‌کنند و امنیت مطلوب، مشارکت حداکثری، مردمی بودن و شفافیت در انتخابات سرلوحه کار دست اندرکاران انتخابات در این شهرستان است.

امیریان تاکید کرد:در شهرستان میرجاوه ۳۹ صندوق اخذ رای پیش بینی شده که از این تعداد ۱۶ صندوق ثابت و ۲۳ صندوق سیار می باشد و   ۸۰۰ نفر نیروی انسانی در برگزاری انتخابات در سطح شهرستان میرجاوه همکاری خواهند داشت.

فرماندار میرجاوه با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی بانشاط در این شهرستان مهیا شده است، اذعان کرد: در این برهه حساس و با توجه به هجمه گسترده دشمنان، مدیران ضمن رعایت قانون، پرچمدار دعوت مردم به انتخابات باشند و همه در عرصه انتخابات باید به گونه ای عمل کنیم که انتخاباتی باشکوه را در شهرستان به منصه ظهور برسانیم.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark