شهدای شیعه و سنی تبلور وحدت در سیستان و بلوچستان/خون پاک شهدای مدافع وطن ضامن امنیت ایران اسلامی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۳
کد مطلب: 17579
 
بامدادسه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ ۹۷ یک تیم تروریستی با حمله به برجک مرزبانی در میرجاوه دو مرزبان و دونفر از بسیجیان جان بر کف طرح امنیت را به شهادت رساندند.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛استان سیستان و بلوچستان به عنوان پایتخت وحدت ایران اسلامی همواره مورد تعدی گروهک های تروریستی خودفروخته و وابسته به سرویس های جاسوسی آمریکا،اسراییل و عربستان سعودی بوده است.
این گروهک های تروریستی همواره سعی داشته اند با حمایت مالی دشمنان جمهوری اسلامی به وحدت و امنیت این کشور و استان سیستان و بلوچستان ضربه بزنند.
شهرستان میرجاوه نیز به سبب هم مرزی با کشور پاکستان و استفاده این تروریست های جیره خوار از خاک کشور همسایه برای ضربه زدن به امنیت این استان، تاکنون شاهد جنایات بیشمار این تروریست های خودفروخته بوده است.
جنایت جیش الظلم در به شهادت رساندن ۹ مرزبان هنگ مرزی میرجاوه در اردیبهشت سال۹۶، مسموم کردن و ربودن ۱۲ مرزبان و بسیجی در منطقه صفر مرزی «لولکدان»، حمله به یکی از پاسگاه های مرزی در شهرستان میرجاوه همزمان با بازی ایران و پرتغال در جام جهانی و حمله به پاسگاه مرزی و شهادت چهار مرزبان و بسیجی ، تنها بخشی از جنایات کفتار صفتان جیش الظلم در شهرستان میرجاوه است.

بامدادسه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ ۹۷ یک تیم تروریستی از داخل خاک پاکستان به برجک مرزبانی ناجا در «میل مرزی ۸۹» شهرستان میرجاوه،حمله کرده و  ناجوانمردانه از تاریکی شب و از خاک کشور پاکستان برای تجاوز به کشورمان سو استفاده کردند و قصد تصرف این پاسگاه مرزی را داشتند اما با مقاومت و رشادت مرزبانان جمهوری اسلامی مواجه شدند ، نیروهای سپاه پس از اطلاع از تجاوز تروریست هابه خاک کشور به کمک مرزبانان شتافتند و تروریست های تا بن دندان مسلح رادر دستیابی به اهدافشان ناکام گذاشتند

در این عملیات تروریستی ابوالفضل غلام پور ، وحید حسین زاده دو نفراز دلاورمردان مرزبانی و زکریا نوتی زهی و محمد نور رجبی دونفر از بسیجیان جان بر کف طرح امنیت به شهادت رسیدند و سه نفر از نیروهای مرزبانی و بسیجی نیز مجروح شدند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در گفت و گو با لادیز، ضمن پاسداشت مقام شهدا، بیان کرد: زندگی در سایه امنیت جز با پاسداری از خاک کشور توسط فرزندان رشید این مرز و بوم ممکن نبود چرا که دشمنان قسم حورده انقلاب اسلامی همواره به دنبال دسیسه ای برای ضربه زدن به آرامش و امنیت این کشور هستند.
وی افزود: شهدای مدافع وطن با نثار جان ارزشمند خود، امنیت را به ما مردم ایران هدیه کردند و ما موظفیم برای حفظ این امنیت و اقتدار ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور خاطرنشان کرد: وحدت شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان ،تروریست های جیره خوار آمریکا را عصبانی و وحشت زده کرده است اما خون شهدای گلگون کفن ایران اسلامی،عزم ملت را در صیانت از این انقلاب و نظام راسختر کرده است.

انتهای پیام//

Share/Save/Bookmark