عضو کمیسیون انرژی مجلس خبرداد:
پالایشگاه ۱۱۰۰ میلیارد تومانی کرمانشاه با دریافت ۲۱ میلیارد تومان در حال واگذاری است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹
کد مطلب: 8478
 
عضو کمیسیون انرژی گفت: پالایشگاه کرمانشاه که نزدیک به ۱۱۰۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است، امروز با قیمت ۲۱۰ میلیارد تومان و پرداخت فقط ۲۱ میلیارد تومان نقد در حال واگذاری است.
54
54
به گزارش پایگاه خبری لادیز،به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به واگذاری در حال انجام پالایشگاه کرمانشاه گفت: این پالایشگاه 90 هکتار مساحت دارد که هر متر آن بالای دو میلیون تومان قیمت گذاشته شده است.
وی ادامه داد: پالایشگاه کرمانشاه در سال 1393 حدود 1100 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شد اما امروز به قیمت 210 میلیارد تومان در حال واگذاری به شرکتی است که یکسال سابقه داشته و اهلیت ندارد.
خادمی با ذکر این نکته که پالایشگاه کرمانشاه 800 نفر نیروی انسانی دارد،‌ گفت: 10 درصد از مبلغ 210 میلیارد تومان را از شرکت مقصد دریافت کرده‌اند و بقیه قرار است قسطی از سوی آن شرکت پرداخت شود در حالی که قیمت واقعی پالایشگاه 1100 میلیارد تومان است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از نامه‌نگاری‌های کمیسیون انرژی در این باره خبر داد و اظهار داشت: این پالایشگاه با محصولات متنوعی که تولید می‌کند و نیز نیروی انسانی عظیمی که در آن مشغول به کارند نباید با این قیمت به شرکتی که اهلیت آن را ندارد واگذار شود.
منبع: فارس
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark