انجام عملیات گندزدایی روزانه اماکن مختلف در شهرستان میرجاوه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
کد مطلب: 17451
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میرجاوه از انجام عملیات گندزدایی روزانه اماکن مختلف در این شهرستان خبر داد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میرجاوه در گفت و گو با لادیز؛ گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان میرجاوه از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور اقدامات مختلفی را در راستای اطلاع رسانی ، گندزدایی و ضدعفونی اماکن و غربالگری بیماران انجام داده است.

احمدی مقدم افزود: گندزدایی روزانه بیمارستان دارالشفا، مرکز علی ابن ابیطالب، پایگاه مستقل، ضمیمه؛ دندانپزشکی و گندزدایی مساجداز جمله کارهایی است که از زمان شیوع کرونا در شهرستان مرزی میرجاوه انجام شده است.
 

 
وی خاطرنشان کرد:بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، انجام عملیات گند زدایی در پایانه مرزی میل 72 و مرکز جون آباد و آموزش به صنوف در خصوص تهیه محلول پنج صدم درصد هیپوکلریت سدیم و گندزدایی محل هایی که در ارتباط با مشتری است از دیگر اقدامات شبکه بهداشت شهرستان میرجاوه می باشد.
احمدی مقدم تاکید کرد: بازدید مشترک دادستان میرجاوه همراه با کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان میرجاوه مبنی بر غیر فعال شدن صنوف جهت پیشگیری از انتشار کرونا ویروس انجام و با افراد خاطی برخورد می شود.

وی افزود:همچنین روزانه دو نوبت انجام عملیات گندزدایی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان توسط کارکنان مرکزبهداشت شهرستان انجام می شود پیشگیری از انتشار ویروس کرونا از اقدامات اولیه است که همه باید مسئولیت آن را بر عهده بگیریم و امیداریم همشهریان عزیز هم با رعایت نکات بهداشتی ما را در این باره یاری کنند.انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark