آمارمبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به 410 نفر رسید/فوت 37بیمار مبتلا به کویید19در استان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب: 17569
 
سید محمد هاشمی شهری گفت: با افزوده شدن 14 بیمار دیگر به جمع مبتلایان به کرونا، آمار کل بیماران سیستان و بلوچستان به 410 نفر رسید.
آمارمبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به 410 نفر رسید/فوت 37بیمار مبتلا به کویید19در استان
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛سید محمد هاشمی شهری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد: با این تعداد، افرادی که در استان از ابتدای اسفندماه گذشته تاکنون بیماری کرونای آنان قطعی بوده به 410 نفر رسیده است.

وی افزود: از این تعتداد 278 نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، 96 نفر دانشگاه علوم پزشکی زابل و 36 نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر هستند.   

هاشمی شهری اذعان کرد: در این مدت هزار و 749 نفر در بیمارستان های استان بابت ابتلا به بیماریهای تنفسی بستری و هزار و 378 نفر ترخیص شده اند.

وی ادامه داد: در مدت یاد شده  171 نفر بر اثر ابتلا به بیمارهای حاد تنفسی در استان فوت کرده اند که 37 نفر آنان قطعا مبتلا به کرونا و  58 نفر مشکوک به این بیماری بوده اند  و آزمایشات کرونای 76 نفر از این فوتی ها هم  منفی بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تصریح کرد: هم اکنون 200 نفر از مبتلایان به کرونا در مراکز درمانی سه حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، زابل و ایرانشهر بستری هستند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark