اردوی سیاحتی دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
کد مطلب: 12230
 
تعداد 10 نفر از دانش آموزان دختر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میرجاوه به اردوی سیاحتی 6 روزه شیراز اعزام شدند .
منصور نورا رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان میرجاوه در گفتگو با خبرنگار لادیز اظهار کرد : تعداد 10 نفر از دانش آموزان دختر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میرجاوه به اردوی سیاحتی شیراز اعزام شدند .وی افزود : دانش آموزان در اردوگاه آیت الله ربانی شیراز  اقامت خواهند داشت و از برنامه های مختلف آموزشی، ورزشی و تفریحی این اردوگاه استفاده می کنند ، این اردو به مدت ۶ روز می باشد .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : دانش آموزان  شرکت کننده در این اردو از مشاوره و آموزش های مهارت های زندگی و دینی بهره مند می شوند.

وی با اشاره به شرایط مالی دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد اذعان کرد : شرایط اقتصادی در خانواده های تحت پوشش به صورتی است که مسافرت های خارج استان برای آنها مقدور نیست و کمیته امداد امام خمینی (ره) با مهیا کردن این شرایط سعی بر تقویت و شاداب سازی روحیه دانش آموزان و دادن انگیزه تحصیل برای سال تحصیلی آینده است .

منصور نورا در جمع این دانش آموزان گفت : طبق فرموده بنیانگذار انقلاب آینده از آن شماست و باید با عزم راسخ و تلاشی فراوان تمام سعی خود را در کسب علم و دانش برای ساختن فردایی بهتر برای میهن عزیزمان به کار ببنیدید و از هیچ ناملایمتی مایوس نشوید .

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark