اقدام مذبوحانه امریکا باعث وحدت بیشتر ملت ایران شد/همه ملت ایران بسیجی و پاسدار هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۶
کد مطلب: 17127
 
فرماندار میرجاوه گفت:آمریکا ۴۰ سال است که ایران را تهدید می کند ولی راه به جایی نبرده است این اقدامات سخیف و پوچ تاثیری در اراده ملت ایران ندارد بلکه محبوبیت سپاه دو چندان شده و وحدت و همدلی مردم با این اقدامات بیشتر می شود.
اقدام مذبوحانه امریکا باعث وحدت بیشتر ملت ایران شد/همه ملت ایران بسیجی و پاسدار هستند
فرهاد سرحدی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: اقدام مذبوحانه امریکا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در لیست گروه های تروریستی قرار داده را به شدت محکوم می کنیم و به دولت جنایتکار آمریکا میگوییم که همه مردم ایران بسیجی و پاسدار هستند.
وی افزود:بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی که اگر سپاه نبود کشور نبود اگرچه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک نیروی نظامی است ولی در همه کارها پیشگام می باشد.

 سرحدی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران نهادی مردمی و از جمله نهادهای کمک رسان به مردم زلزله زده کرمانشاه و سیل امسال در چند استان کشور بود که از ابتدای کار در کنار مردم و مسولین در حال خدمت رسانی می باشند .

وی تاکید کرد: آمریکا ۴۰ سال است که ایران را تهدید می کند ولی راه به جایی نبرده است این اقدامات سخیف و پوچ تاثیری در اراده ملت ایران ندارد بلکه محبوبیت سپاه دو چندان شده و وحدت و همدلی مردم با این اقدامات بیشتر می شود.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark