مشکلات فنی در میرجاوه و خاش عامل شلوغی صف گاز در زاهدان/ مشکلی برای تامین و توزیع گاز وجود ندارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب: 15787
 
سرپرست فرمانداری زاهدان مشکلات فنی در شهرستان های میرجاوه و خاش را یکی از دلایل شلوغی صف های گاز مطرح کرد و گفت: در این مدت گاز این دو شهرستان نیز از طریق زاهدان تامین شده است.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ابوذر مهدی نخعی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون به چرایی شلوغی صف های گاز در زاهدان اشاره کرد و افزود: عمده علل شلوغی صف های سیلندر گاز در مرکز استان به ترویج شایعه ای مبنی بر کمبود گاز بر می گردد که در این راستا شهروندان باید مطمئن باشند هیچگونه کمبودی در خصوص تامین و توزیع سیلندرها وجود ندارد.
 
کمبودی در خصوص تامین و توزیع سیلندر گاز وجود ندارد
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: در حال حاضر روند گاز رسانی به این خطه از کشور از دو طریق ریلی و جاده ای در حال انجام است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
 
بروز مشکلات فنی در شهرستان های میرجاوه و خاش یکی از علل شلوغی ها  
سرپرست فرمانداری زاهدان در ادامه بروز مشکلات فنی در شهرستان های میرجاوه و خاش را یکی دیگر از دلایل مطرح کرد و افزود: در این مدت گاز این دو شهرستان نیز از طریق زاهدان تامین می شده است.
به گفته این مسئول تجربه نشان داده است که هر ساله در آستانه سال تحصیلی جدید با افزایش تقاضا در این زمینه روبرو هستیم، در همین راستا تا چند روز آینده مشکل طولانی بودن صف های دریافت سیلندر گاز حل و شرایط به روال عادی باز خواهد گشت.
 
فروش گاز آزاد به طور کامل ممنوع است
نخعی در ادامه با اشاره به اینکه فروش گاز آزاد به طور کامل ممنوع است، خاطر نشان کرد: در این راستا با پشتیبانی دادستان زاهدان و سازمان تعزیرات حکومتی استان با متخلفان و دلالان به طور جدی برخورد می شود، ضمن اینکه شرکت گاز استان نیز موظف به نظارت ویژه در این خصوص شده است تا به شکایت های مردمی نیز در اسرع وقت رسیدگی شود.
 
مردم نگران کمبود گاز در شهر نباشند
وی در پایان تاکید کرد: مردم نگران کمبود گاز در شهر نباشند زیرا تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شده و مشکلی در تامین و توزیع گاز وجود ندارد.
 
Share/Save/Bookmark