فعالیت آزادانه باند مدلینگ در چابهار/ وقتی یک هرزه نگار توسط منطقه آزاد تقدیر می شود!
تاریخ انتشار : شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸
کد مطلب: 16335
 
به تازگی افرادی در شهرستان چابهار تصاویری نامناسب از دختران تهیه و این عکس ها را آزادانه در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛به نقل از عصرهامون، مدتی است فردی که عضو یکی از گروه های هنری تحت حمایت منطقه آزاد چابهار می باشد، اقدام به تهیه عکس هایی خلاف عفت عمومی از دختران کرده و به صورت آزادانه این تصاویر را در فضای مجازی منتشر می کنند.
 
این گروه هنری که از قضا ارتباط تنگاتنگی با مسئولین منطقه آزاد هم دارد و همواره تصاویر و فیلم های تبلیغاتی منطقه آزاد چابهار و مدیران آن را ضبط و منتشر می کند، در کنار این فعالیت خود تصاویر غیرمتعارف از پسران و دختران تهیه و در سایه غفلت مسئولین آنها را منتشر می کند.

در این بین فردی که اقدام به تهیه تصاویر نامتعارف از زنان و مردان جوان می کند، آزادانه در صفحه اینستاگرام خود، سفارش تصاویری برداری فشن و مدلینگ را می پذیرد.
نکته جالب تر اینکه فردی با این عقبه، 17 مرداد ماه امسال و در روز خبرنگار توسط عبدالرحیم کردی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار حتی تجلیل هم می شود! این در حالی است که نام آن فرد در هیچ یک از مراجع تاییدکننده خبرنگاران موجود نمی باشد.
علی ای حال بررسی ها نشان می دهد حلقه واصل این گروه با مدیران منطقه آزاد چابهار، فرزند یکی از فرمانداران کنونی استان است که حضورش در منطقه آزاد با سر و صدای فراوانی همراه بود.

در هر حال و جدای از اینکه مدیران منطقه آزاد چابهار حاضرند از افرادی حمایت کنند که عامل ترویح بی بندوباری در این منطقه هستند، مشخص نیست چرا دستگاه های نظارتی چشم خود را بر چنین پرونده ی عیانی بسته اند و اجازه چنین فعالیت خلاف عفت عمومی را در سیستان و بلوچستان می دهند.
 
انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark