امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه :
موفقیت در برجام در گرو پیروی از بیانات رهبری است / مردم منتظر نتایج مثبت برجام هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
کد مطلب: 12302
 
مولوی ریگیان پور گفت : موفقیت در برجام مستلزم پیروی از رهنمود ها و فرمایشات مقام معظم رهبری است .
مولوی ریگان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در گفتگو با خبرنگار لادیز اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها در رابطه با بد عهدی های آمریکا و کشور های غربی در موضوع برجام سخنرانی داشتند موفقیت در برجام مستلزم پیروی از بیانات رهبر انقلاب است و اگر مسئولین به دنبال نتیجه مثبت و آثار مفیدی از برجام هستند باید طبق دستورات مقام معظم رهبری پیش بروند و با یکپارچگی گروه ها و دستگاه های اجرایی می توان نتایج بهتری از برجام دریافت کرد.

وی با اشاره به دست آورد های نسبی دولت در انعقاد قراردادهای تجاری و بانکی خاطر نشان کرد : حجم زیادی از سرمایه ها و پول های ایران توسط کشور های غربی، مخصوصا آمریکا بلوکه شده است که این مورد مصداق بارز نقض برجام است .

امام جمعه اهل سنت با بیان این مطلب که گروه مذاکره کننده ایران مورد تایید رهبری بودند، تصریح کرد : مردم انتظارات بیشتری از تیم مذاکره کننده دارند و همچنان منتظر نتایج بهتری از اجرای برجام هستند و امیدواریم در دولت آینده روند اجرای برجام بهبود یابد .

وی با اشاره به این مطلب که موضوع برجام بهانه ای برای تحریم های بیشتر از سوی آمریکا بود گفت : کشور های غربی به بهانه های مختلف و وارد کردن اتهام نقض برجام از سوی ایران، سپاه پاسداران را مورد حمله و تحریم قرار دادند و  همچنان به دنبال افزایش تحریم ها هستند در صورتی که ناقض اصلی برجام دولت آمریکا است .

مولوی ریگیان پور گفت : کشور ایران همواره به دنبال صلح دوستی در بین کشور های همسایه بوده است و موضع ایران همواره شفاف بوده است . اعلام این موضوع از سوی آمریکا که ایران حامی تروریست است بهانه ای برای تحریم بیشتر و نقض برجام است .

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark