خنثی شدن توطئه دشمن در 5 روز/ دشمن درصدد ناکارآمدی نظام و ایجاد دوقطبی در جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب: 14256
 
وزیر اطلاعات با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران توانست توطئه دشمنان را در مدت زمان چهار تا پنج روز خنثی کند، گفت: با وجود عمیق نبودن نا آرامی های اخیر، دشمنان آن را به گونه ای بزرگ نمایی کردند که گویا گستره آن در کل کشور است.
خنثی شدن توطئه دشمن در 5 روز/ دشمن درصدد ناکارآمدی نظام و ایجاد دوقطبی در جامعه است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛به نقل از عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان که در محل استانداری برگزار شد با بیان اینکه همدلی و همکاری دستگاههای مربوط در حوزه امنیت عامل رفع بحران  در ناآرامی های اخیر بود، اظهار کرد: دشمنان در تلاش برای ایجاد اختلافات در بین مردم هستند تا در این میان به اهداف خود برسند.
وی گفت: باید برخلاف سعی دشمن، مشکلات را برطرف کرد و در این خصوص تمامی نهادها باید برای جلوگیری از دل سردی و جدایی مردم از نظام و نارضایتی آنها تلاش کنند.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمن درصدد ناکارآمدی نظام و ایجاد دوقطبی در جامعه است، افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب باید در کنار هم بایستیم و با همکاری و همراهی یکدیگر مشکلات را برطرف کنیم؛ می توانیم همچون یک مشت در برابر دشمنان ایستادگی و آنها را به زانو در آوریم.
وی با بیان اینکه جذب حداکثری مردم به نظام جمهوری اسلامی به عنوان تاکید موکد رهبر معظم انقلاب وظیفه مهم و نخست مسئولان نظام است، ادامه داد: وظیفه نخست ما جذب حداکثری مردم و امیدواری آنان به نظام جمهوری اسلامی است چراکه مردم توانایی رفع مشکلات کلان به ویژه اشتغال و مقابله با دشمنان را دارند.
این مسئول با اشاره به حق متقابل مردم و مسئولان نسبت به یکدیگر اظهار کرد: تلاش خاضعانه، مخلصانه و بی منت مسئولان سبب جلب رضایت عمومی خواهد شد.
وی در تکمیل فوق بیان کرد: برخورد مهربانانه و روی خوش با مردم را مایه رفع بحران ها، شکست ها و بن بست ها است.  
حجت الاسلام علوی با تاکید بر به فعلیت رساندن امکانات و در اختیار گذاشتن آنها برای استفاده مردم گفت: در نظام اسلامی همه چیز برای مردم است و مسئولان باید ظرفیت های بالقوه را برای تسهیل کارها و رفع مشکلات بالفعل کنند.
وی امید آفرینی، تسهیل در امور مردم و رعایت اخلاق و انصاف با مراجعان را از جمله مسائل ضروری در مدیریت جامعه دانست و ادامه داد: امنیت بی بدیل حاکم در سیستان و بلوچستان نشانگر همدلی وعشق مسئولان به ویژه شورای تامین این استان است.
وزیر اطلاعات با ابلاغ سلام گرم رئیس جمهوری به مدیران و مسئولان شورای اداری سیستان و بلوچستان؛ خدمت رسانی به مردم را نعمتی الهی دانست که شکر آن خدمتگزاری بی منت و روزافزون است.
وی مدیران و مسئولان را به بهره گیری از فرصتی که در اختیارشان قرار گرفته برای گره گشایی از مشکلات مردم توصیه کرد و گفت: به گواه همگان امروز وزارت اطلاعات مایه آرامش و همدلی مسئولان است.
گفتنی است نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان با حضور آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان، وزیر اطلاعات، استاندارسیستان و بلوچستان، سردار سرتیپ مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جماهت مسجد مکی اهل سنت زاهدان، اعضای شورای تامین و مدیران کل این استان در استانداری برگزار شد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark