مدیر کمیته امداد میرجاوه خبر داد :
توزیع سبد کالای حمایتی در بین 300 خانوار/ اطعام بیش از 1500 نفردرماه مبارک رمضان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
کد مطلب: 12077
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میرجاوه گفت : در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری، بالغ بر 300 سبد کالای حمایتی در بین خانواده های مددجو شهرستان میرجاوه توزیع و بیش از 1500 نفر از روزه داران و ایتام این شهرستان اطعام شده اند .
منصور نورا در گفتگو با خبرنگارلادیز؛ ضمن اشاره به اهمیت اطعام روزه داران و نیازمندان و سفارش دین مبین اسلام به این مهم اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان میرجاوه توانسته است در ایام ماه مبارک سال جاری دربین 300 خانواده مددجوی تحت حمایت کمیته امداد سبد کالای غذایی شامل: برنج،رب،ماکارونی،سویا،عدس،لپه و روغن به ارزش یک میلیون ریال توزیع کند .
وی افزود : همچنین درماه مبارک رمضان جاری بالغ بر 1500 نفر یتیم ، نیازمند و افراد روزه دار در شهرستان میرجاوه و بخش مرزی میرجاوه با کمک خیرین ،نهاد ها و ارگان های دولتی ازجمله سپاه قدس استان و مدیریت بانک ملی استان سیستان وبلوچستان اطعام شده اند .

مدیر کمیته امام خمینی (ره) با بیان این مطلب که کمک به محرومین نیازمند حمایت و مشارکت مستمر خیرین است خاطر نشان کرد: یکی از کارکردهای کمیته امداد ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است و تلاش کمیته امداد بر این است تا فقر جامعه به حداقل برسد و این کار مشارکت خیران را می طلبد.

وی با اشاره به اینکه هدف کمیته امداد توانمند سازی مددجویان این نهاد است و استقلال معیشتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مددجویان از اولویت های کمیته امداد است، عنوان کرد: دولت اسلامی موظف به پشتیبانی از مستضعفان است و در این راستا تلاش های خوبی انجام شده است، اما مسلمانان هم در کنار نظام وظیفه دارند یاری رسانی محرومان باشند.
در پایان وی با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی از هیچ کونه کمکی به محرومین و نیازمندان دریغ نخواهد کرد گفت : کمیته امداد به عنوان پل ارتباطی بین خیران و نیازمندان در توزیع کمک ها خدمات ویژه ای انجام داده است.

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark