دست مصنوعی ملکه الیزابت دوم! +عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: 15777
 
روزنامه انگلیسی از وسیله خاص ملکه الیزابت دوم زمانی که در مراسم های عمومی حاضر می‌شود، پرده برداشت.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛روز گذشته روزنامه دیلی میرر انگلیس اعلام کرد که ملکه الیزابت دوم دارای یک دست مصنوعی است تا در صورت خستگی در رویایی با جمعیت به کمک این وسیله دست تکان دهد.

به نوشته این نشریه انگلیسی، این وسیله متشکل از دستکشی است که ملکه همیشه در دست دارد و داخل آن از موادی تشکیل شده که شکل طبیعی کف دست را حفظ کرده و به آن اهرمی نصب شده است. زمانی که ملکه در عموم حاضر می شود ،مجبور است برای دقایقی دستش را برای طرفدارانش تکان دهد و با وجود سن بالایی که دارد این کار برای او سخت است اما با کمک این دست جعلی می تواند در استقبال از عموم، پرجنب و جوش تر به نظر برسد و با تکان آهسته اهرم حرکت دست سرعت بیشتری داشته باشد.

در روزنامه میرر از «کتاب ملکه جهان» نام برده شد که در آن « آنا» دختر ملکه اعلام کرده است چندین سال پیش ملکه الیزابت از دانشجویان استرالیایی به عنوان شوخی یک دست مصنوعی هدیه گرفت و آن را رد نکرد هر چند قبول کردن چنین هدیه‌ای در خانواده سلطنتی بیش از حد نامناسب است. ملکه از این هدیه خوشحال شده و آن را با خود به قلعه اسکاتلندی «والمورال» برده است. به گفته نویسنده این گزارش معلوم نیست ملکه چه موقع از دست مصنوعی استفاده می کند.

دست مصنوعی ،وسیله خاص ملکه الیزابت در رویایی با عموم

دست مصنوعی ،وسیله خاص ملکه الیزابت در رویایی با عموم

دست مصنوعی ،وسیله خاص ملکه الیزابت در رویایی با عموم

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark