هوآوی گوشی هوشمند مجهز به Infinity-O را زودتر از سامسونگ عرضه می‌کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۷
کد مطلب: 16154
 
خبرهای جدید از کمپانی هوآوی نشان می‌دهند که این شرکت هدفگذاری کرده تا گوشی با نمایشگر Infinity-O را زودتر از سامسونگ معرفی و عرضه کند.
هوآوی گوشی هوشمند مجهز به Infinity-O را زودتر از سامسونگ عرضه می‌کند
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ هوآوی تصمیم قاطع خود را گرفته است که به عنوان برند برتر جهان در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند شناخته شود و جای رهبر قبلی این زمینه، سامسونگ را بگیرد. سری Mate 20 این شرکت رقیبان اصلی پرچمدار اخیر سامسونگ، Galaxy Note 9 هستند. همه ما می‌دانیم که هوآوی قرار است در رقابت بر سر اولین گوشی هوشمند قابل انعطاف تولید شده توسط این دو شرکت ببازد اما هوآوی به تازگی تأیید کرده است که یک گوشی هوشمند با نمایشگر Infinity-O تولید و قبل از سامسونگ معرفی و عرضه خواهد کرد.

این تأییدیه در شکل یک تصویر تبلیغی در صفحه رسمی کمپانی هوآوی در شبکه اجتماعی چینی Weibo به اشتراک گذاشته شده و یک حفره را در گوشه سمت چپ بالای نمایشگر به نمایش می‌گذارد. این تصویر همچنین تأیید می‌کند که این گوشی قرار است در ماه دسامبر معرفی شود.

سامسونگ همچنین در نظر دارد که یک گوشی هوشمند با یک حفره در نمایشگر خود به زودی معرفی کند اما هنوز هم مشخص نیست. اما آیا Galaxy A8s قادر خواهد بود قبل از این که رقیب آن که توسط هوآوی ساخته شده، معرفی کند.

گفتنی است، این خبر ابتدا توسط صفحه توئیتر Ice Universe منتشر شده بود. در متن توئیت این صفحه نوشته شده بود: «هوآوی اولین گوشی هوشمند همراه با حفره را قبل از سامسونگ Galaxy A8s و در ماه دسامبر رونمایی خواهد کرد اما A8s نیز ممکن است در ماه دسامبر رونمایی شود، چه کسی آغاز می‌کند باید نشست و تماشا کرد. تهاجم هوآوی علیه سامسونگ هرگز تضعیف نشده است.»

در ادامه می‌توانید تصویر تبلیغاتی را مشاهده کنید که هوآوی در صفحه خود در شبکه اجتماعی Weibo برای معرفی گوشی هوشمند خود با نمایشگر Infinity-O به اشتراک گذاشته است.

هوآوی گوشی هوشمند مجهز به Infinity-O را زودتر از سامسونگ عرضه می‌کند

Share/Save/Bookmark