تشدید نظارت بر عرضه مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در میرجاوه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
کد مطلب: 17315
 
مدیر اداره دامپزشکی شهرستان میرجاوه از برگزاری گشت مشترک نظارت و کنترل مواد غذایی در ماه رمضان در این شهرستان خبر داد.
تشدید نظارت بر عرضه مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در میرجاوه
مسعود رفاع در گفت و گو با خبرنگار لادیز، گفت: گشت مشترک کارشناسان اداره دامپزشکی و مرکز بهداشت شهرستان میرجاوه  به همراه نماینده تعزیرات حکومتی استان به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، اغذیه فروشی ها، قناد یها و لبنیاتی های سطح شهرستان میرجاوه انجام شد.

وی افزود: این نظارت با هدف حفظ سلامت مصرف کنندگان و تامین بهداشت عمومی انجام شد تا علاوه بر اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر فرآورده های خام دامی توسط اداره دامپزشکی شهرستان میرجاوه، کنترل بهداشت و سلامت مواد غذایی نیز با نظارت مرکز بهداشت و نماینده تعزیرات حکومتی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: در این گشت مشترک از تعداد چهار لبنیاتی، دو قنادی، پنج واحد اغذیه فروشی و چهار مرکز عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان بازدید به عمل آمد و تذکرات لازم درباره رعایت نکات بهداشتی، تهیه و توزیع اقلام مصرفی،رعایت موازین بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری های واگیردار و صیانت از حقوق مصرف کنندگان به این واحدها ارائه شد.

 
رفاع تاکید کرد: کارشناسان اداره تعزیرات حکومتی نیز در این گشت ضمن بررسی وضعیت درج قیمت بر روی کالاها، فاکتورهای خرید و فروش و عدم گرانفروشی را مورد بررسی قرار دادند.

مدیر اداره دامپزشکی شهرستان میرجاوه اذعان کرد: شهروندان باید به منظور حفظ سلامت خود و خانواده، فرآورده های خام دامی موردنیاز خود اعم از گوشت قرمز، گوشت سفید، تخم مرغ و ماهی را فقط از مراکز مجاز تحت نظارت این اداره تهیه کنند و شماره تلفن های 33582112 و 1512 نیز آماده دریافت گزارشات مردمی، نقطه نظرات و پاسخگویی به سوالات شهروندان می باشد.


انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark