در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی عنوان شد
مردم مرزنشین تعامل خوبی با نیروهای نظامی دارند/نیروی انتظامی نقش مهمی در تامین آسایش و امنیت در کشور دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹
کد مطلب: 13076
 
فرماندار میرجاوه گفت: نیروی انتظامی نقش مهمی در تامین آسایش، امنیت و نظم و انضباط در کشور دارد و نیروهای نظامی و انتظامی با جان فشانی های خود نشان دادند که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ همزمان با هفته انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی میرجاوه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین در محل هنگ مرزی میرجاوه برگزار شد.
در این مراسم که جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشته در ابتدای ورود با ادای احترام به مقام شامخ شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای نیروی انتظامی، از مقابل نیروهای حاضر در میدان سان دیدند، همچنین تجلیل از کارکنان نمونه نیروی انتظامی از دیگر برنامه های این مراسم بود.مردم مرزنشین تعامل خوبی با نیروهای نظامی دارند
فرمانده مرزبانی شهرستان میرجاوه در این مراسم اظهار کرد: امنیت از بزرگترین نعمت های خداوند است و افتخار می کنیم که با کمک خداوند و تعامل با مردم این نعمت را به مردم ارزانی کنیم، امنیت به آسانی به دست نیامده است نیروهای انتظامی و مرزبانی بدون هیچ چشمداشتی در مناطق دور افتاده در حال خدمت هستند و شهادت 9 نفر از نیروهای مرزبانی میرجاوه گواه جانفشانی نیروهای انتظامی و مرزبانی در راستای تامین امنیت شهرستان است.
سرهنگ صفری افزود: نیروی نتظامی در کنار سپاه پاسداران و سایر نیروهای نظامی اجازه خودنمایی به دشمنان در منطقه را نخواهند داد و مردم مرزنشین ما همیشه تعامل خوبی با نیروهای نظامی داشته اند و امیدواریم پس از این نیز ما را در راستای تامین امنیت یاری کنند.
وی با اشاره به فعالیت های گسترده دشمنان برای نا امن کردن کشور، خاطرنشان کرد: باوجود فعالیت گسترده دشمنان قسم خورده کشور در راستای نا امن کردن مرزهای ایران اسلامی، نیروهای نظامی ما با رهبری منحصربفرد مقام معظم رهبری، کشور ما در منطقه بالاترین امنیت را دارد.
وی تاکید کرد: ملت ما باید هوشیار باشند تا دشمنان با تفرقه در کشور نفوذ نکنند، امروز استکبار جهانی تفرقه افکنی را در کردستان عراق آغاز کرده و زمینه جدایی این اقلیم را از کشور عراق فراهم کرد،امسال چندین نفر از سران گروهک ها در کشور معدوم شده اند و عصبانیت دشمنان و حرکات مذبوحانه آنها ناشی از ترس و وحشت آنهاست.
سرهنگ صفری با اشاره به شهادت 9 تن از نیروهای مرزبانی میرجاوه، اذعان کرد: از علما، ریش سفیدان و مردم میرجاوه می خواهیم هر گونه تحرکی را به ما اعلام کنند و برای بازگردانی سرباز ربوده شده هنگ مرزی میرجاوه همکاری لازم را داشته باشند.نیروی انتظامی نقش مهمی در تامین آسایش و امنیت و نظم در کشور دارد
فرماندار میرجاوه نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، بیان کرد: ارزش های اسلامی و دینی، ارز های دفاع مقدس، برقراری نظم و امنیت و بازدارندگی از حرکات دشمنان از مهمترین داشته های ماست، کسانی که قدم در راه تامین امنیت مردم گذاشته اند این راه را انتخاب کردند تا جان خود را سپر بلای امنیت مردم و ارزش های انقلاب و تمامیت ارضی کشور کنند.
محمد میهنی افزود: نیروی انتظامی نقش مهمی در تامین آسایش، امنیت و نظم و انضباط در کشور دارد و مرزبانان کشور نیز وظیفه سنگین حفظ و حراست از مرزهای این کشور را بر عهده دارند و نیروهای نظامی و انتظامی با جان فشانی های خود نشان دادند که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند.
وی خاطرنشان کرد: امنیت امروز از لطف خداوند و تعامل و همکاری نیروهای نظامی و انتظامی و تعامل مردم در تامین امنیت است و مردم ما قدردان این امنیت هستند و می دانند که دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به کشور ما و ایجاد تفرقه و اختلاف بین اقوام و مذاهب برای سلطه بر کشور ما هستند اما مردم ما همواره با بصیرت دشمنان را در دستیابی به اهدافشان ناکام گذاشتند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark