دختر بچه فیلیپینی در باغ وحش انسانی لونا +عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱
کد مطلب: 17306
 
تصویری از یک دختر بچه بومی فیلیپینی به همراه مادرش در باغ وحش انسانی لونا در مهد به اصطلاح حقوق بشر (نیویورک) را مشاهده می‌کنید.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ تصویری از یک دختربچه‌ بومی فیلیپینی در باغ وحش انسانی لونا پارک در جنوب نیویورکِ آمریکا را که مربوط به سال ۱۹۰۵ میلادی است، مشاهده می‌کنید.

دستان این کودک و مادرش در محلی مخصوص جهت تماشای عموم با طناب بسته شده است؛ جایی که میمون‌ها و مارمولک‌ها هم هستند و تماشاچیان برایشان بادام زمینی پرت می‌کنند. این تصویر مربوط به کشوری است که همواره خود را داعیه‌دار حقوق بشر می‌خواند و با تصویب قوانین در سطح بین‌المللی بر علیه خشونت و تبعیض سعی در القا حس صلح طلبی دارد اما در عمل همیشه بر خلاف قوانینی که وجود دارد اقدام کرده است و ثابت کرده است که هیچ اعتقادی به احترام گذاشتن به حقوق مردم جهان ندارد.

تصویری که از این دختربچه در باغ وحش انسانی در آمریکا منتشر شده است، منحط‌ترین اقدامی است که می‌توانست در یک کشور پرادعای حقوق بشر انجام گیرد؛ نادیده گرفتن شرافت انسانی و داشتن رفتاری همچون حیوانات با او از پدیده‌ها و اقدامات عجیبی است که فقط می‌توان آن را در آمریکا به چشم دید.

در ادامه تصویر دختربچه فیلیپینی را که با دستان بسته در باغ وحش انسانی لونا در معرض دید همه قرار گرفته است، می‌بینید.

یک دختر بچه فیلیپینی در باغ وحش انساتی لونا +عکس

انتها ی پیام/

Share/Save/Bookmark