مسئول سازمان تبلیغات اسلامی میرجاوه مطرح کرد؛
مردمی بودن و ارادت به اهل بیت شهید سلیمانی راتبدیل به قهرمان مقاومت کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۰
کد مطلب: 17611
 
حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور گفت : حاج‌قاسم مردمی بود و سرکشی به خانواه شهدا و تکریم بچه‌های شهیدان را همواره در دستور کار داشت و در میدان فرماندهی مصداق اشداء علی‌الکفار و رحماءبینهم بود و نامش لرزه بر اندام دشمن می‌انداخت.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور مسئول سازمان تبلیغات اسلامی میرجاوه درگفتگو با لادیز، بیان کرد:  مردمی بودن و ارادتی که شهید سلیمانی به اهل بیت داشت در زمان حیاتش او را تبدیل به قهرمان مقاومت کرده بود و بعد از شهادتش وی به نماد شجاعت و دلاوری و ایستادگی در برابرمتجاوزان و دشمنان اسلام تبدیل شد .

وی تصریح کرد: حاج‌قاسم برای خودش کار نمی‌کرد، اصلا دنیا در نظرش حقیر و بی‌ارزش بود او تربیت‌شده مکتب اهل بیت است، همان طور که آنها، مال دنیا را تحقیر کردند پیروان و عاشقان حقیقی اهل بیت هم هیچ علاقه ای به ریاست و دلبستگی به مال دنیا ندارند.

 

مسئول سازمان تبلیغات اسلامی میرجاوه عنوان کرد: این مکتب، سلیمانی پرور است، چهل سال لباس رزم پوشید، هر لحظه آرزوی شهادت می کرد ازهمرزمانش که شهید شده بودند التماس شفاعت داشت .

 

وی ابراز کرد: حاج‌قاسم مردمی بود و سرکشی به خانواه شهدا و تکریم بچه‌های شهیدان را همواره در دستور کار داشت و در میدان فرماندهی مصداق اشداء علی‌الکفار و رحماءبینهم بود و نامش لرزه بر اندام دشمن می‌انداخت.

 

حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پوراظهار داشت: یک‌سال از شهادت سردار سلیمانی گذشت، سالی که هر لحظه و ثانیه آن یاد شهید سلیمانی در ذهن ما حضور داشت و بسیار غم سنگینی برای ما رقم خورد که قابل انکار نیست.

 

وی خاطر نشان کرد: همه می‌دانستیم که حاج قاسم در میان مردم ایران و مردم جهان محبوبیت زیادی دارد اما  صادقانه بگویم این عمق علاقه مردم به شهید سلیمانی را باورمان نمی‌شود اینکه چندین میلیون نفر جمعیت که در تشییع پیکر ایشان شرکت کرده بودند و مقام‌ معظم رهبری از این روز به نام یوم‌الله نام بردند.

 

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی عاشق خدمت به محرومان بود و اگر صدایی از محرومان می‌شنید تا به ‌آن‍‌ها کمک نمی‌کرد آرام نمی‌گرفت، گفت: از فرهنگ و مکتب سردار سلیمانی باید درس گرفت و براساس این فرهنگ باید حرکت کرد، در مسیر این حرکت به نتیجه قطعی می‌رسیم؛ این جریان منتهی به طلوع خورشید ولایت مهدی موعود (عج) می‌شود و فقط باید مواظب باشیم زمزه‌های شوم دشمنان دل ما را تضعیف نکند.انتهای پیام /

Share/Save/Bookmark