تعداد گیمر‌های عنوان Forza Horizon 4 از ۷ میلیون گذشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰
کد مطلب: 16586
 
پس از عرضه بسته الحاقی Fortune Island DLC گیمر‌های عنوان Forza Horizon 4 از مرز ۷ میلیون نفر گذشت.
تعداد گیمر‌های عنوان Forza Horizon 4 از ۷ میلیون گذشت
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛در حالی که خبر زیادی در فضای مجازی راجع به Forza Horizon 4 منتشر نمی‌شود اما به نظر می‌رسد این عنوان، بازیکنان زیادی در جهان دارد. اوایل امروز حساب توئیتری Forza Motorspor به کاربران خود از ۷ میلیونی شدن کاربران این عنوان خبر داد و این خبر خوب را به آن‌ها تبریک گفت.

حدود یک ماه از عرضه بسته الحاقی Fortune Island DLC برای عنوان Forza Horizon 4 می‌گذرد. این بسته الحاقی در ماه دسامبر عرضه شد و بر طبق توئیت منتشر شده، از حساب کاربری این عنوان تاکنون بیش از ۷ میلیون گیمر از این بسته الحاقی استفاده کرده‌اند. به نظر می‌رسد عنوان Forza Horizon 4 محبوبیت زیادی بین طرفداران سبک مسابقه‌ای پیدا کرده است. ترجمه متن پیام توئیتر Forza Motorsport به شرح زیر است:

«چه شروع خوبی برای سال ۲۰۱۹ داشتیم! تنها یک ماه پس از انتشار بسته الحاقی Fortune Island، ما در حال جشن گرفتن حضور بیش از ۷ میلیون گیمر در این عنوان هستیم. طرفداران فورزا ما از شما تشکر می‌کنیم!»

عنوان Forza Horizon 4 به خودی خود طرفداران بسیاری دارد. این عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در سبک مسابقه‌ای است. Forza Horizon 4 تنها یک هفته پس از انتشار بیش از دو میلیون بازیکن داشت. بدون شک این موضوع باعث شد که این عنوان در سرویس Xbox Games Pass نیز حضور داشته باشد. همچنین در کمتر از دو هفته، بیش از ۲ میلیون بازیکن در ایکس باکس، Forza Horizon 4 را بازی کردند.

اگر این عنوان را بازی نکرد‌ه‌اید به طور خلاصه می‌توان آن را یک بازی مسابقه‌ای جهان باز دانست. گیمر‌ها می‌توانند با ماشین‌های کلاسیک یا ابرخودرو‌ها در مسابقاتی در سراسر جهان شرکت کنند.

Share/Save/Bookmark