تعداد مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به ۴٣٨ نفر رسید/در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر کویید19در استان گزارش نشده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: 17576
 
سید محمد هاشمی شهری گفت: با افزایش 10 نفری بیماران کرونایی سیستان و بلوچستان شمار مبتلایان به کویید19در استان به 438نفر رسید.
تعداد مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به ۴٣٨ نفر رسید/در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر کویید19در استان گزارش نشده است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛سید محمد هاشمی شهری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد: تا ظهر امروز چهارشنبه بیست و هفتم فرودین ماه ۱۳۹۹، موارد مثبت آزمایشگاهی کووید-۱۹ در سیستان و بلوچستان با ۱٠ مورد افزایش به ۴٣٨ نفر رسید.

وی افزود: از مجموع بیماران با آزمایش مثبت کرونا تا کنون ۲۴٢ نفر پس از دریافت درمان های تخصصی بهبود یافته اند.

هاشمی شهری اذعان کرد: تعداد بیماران بستری شده باعلائم تنفسی حاد که شامل انواع عفونت های ویروسی، میکروبی، بیماری های التهابی و موارد مشکوک به کرونا می باشند نیز تا این روز به ۱٨١٢ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: در این مدت هزار و ۴۵٧ نفر از مجموع بیماران تنفسی حاد نیز از بیمارستان های استان ترخیص شده اند و ۱۷٧ نفر از این عزیزان هم جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تصریح کرد: از مجموع ۱۷۷ بیمار فوت شده با علایم حاد تنفسی، آزمایش کرونای ۳۹ نفر مثبت، ۸۰ نفر منفی و ۵۸ نفر نیز از افراد مشکوک بوده اند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark