سپاه در قلب مردم ایران و آزادیخواهان جهان قرار دارد/عصبانیت ترامپ به خاطر اقدامات موثر سپاه در مبارزه با داعش است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
کد مطلب: 17125
 
طایفه کرد تمین درمحکومیت قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی توسط استکبار جهانی و آمریکای جهان خوار بیانیه ای صادر کرد.
سپاه در قلب مردم ایران و آزادیخواهان جهان قرار دارد/عصبانیت ترامپ به خاطر اقدامات موثر سپاه در مبارزه با داعش است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛عبدالنبی کرد سرطایفه کردتمین شهرستان میرجاوه در محکومیت اقدام دولت آمریکا قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی، بیانیه ای صادر کرد.
متن بیانیه بدین شرح است:  در مورخه نوزدهم فروردین ماه ۱۳۹۸ شاهد اقدام بی سابقه و بی خردانه دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی بودیم،  این اقدام که نیروی نظامی یک کشور توسط کشوری دیگر تروریست خوانده شود در جهان بی سابقه است و فقط از فردی مثل ترامپ بر می آید که کل کنوانسیون ها و تعهدات بین المللی را زیر پا بگذارد.

این بیانیه می افزاید: آمریکا می خواهد شکست داعشی های خود را با قرار دادن سپاه در لیست تحریم ها و تروریستی کم رنگ جلوه دهد. سپاه در قلب مردم ایران و آزادیخواهان جهان قرار دارد ،سپاه برخاسته از متن جامعه ، انقلاب و مردم و ایران است با توجه به اینکه خود آمریکایی ها و ترامپ اقرار کرده اند که داعش را آمریکا به وجود آورده است لذا ایشان منبع ومولد تروریست در دنیا هستندعصبانیت ترامپ از سپاه به خاطر اقدامات موثر سپاه در از بین بردن داعش است.

در دامه این بیانیه آمده است که سپاه در قلب ملت ایران قرار دارد.اینکه چنین اقدامی در سالروز ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدارصورت گرفته ،نشان دهنده عمل خباثت و کینه آمریکایی ها به اسلام و انقلاب است، طایفه کرد تمین همگام با سایر ملت همیشه در صحنه ایران این اقدام آمریکا را شدیدا و قویأ محکوم می کند و از دولت جمهوری اسلامی ایران می خواهد که با اقدامات متقابل شأن و شوکت نظام اسلامی را حفظ نماید .

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark