انهدام باند شرارت های مسلحانه در جنوب سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب: 19655
 
سردار احمد طاهری گفت: با رصد و پایش اطلاعاتی پلیس باند شرارت های مسلحانه در شهرستان گلشن متلاشی و سه عضو آن دستگیر شدند.
به گزارش لادیز؛به نقل از عصرهامون؛ در پی شرارت های متعدد افرادی ناشناس با استفاده از سلاح گرم و سرد در شهرستان "گلشن" در جنوب استان سیستان و بلوچستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان گلشن قرار گرفت.
 
وی با اشاره به تلاش شبانه روزی پلیس برای شناسایی و دستگیری افراد شرور، افزود: افراد تحت تعقیب با انجام اقدامات مجرمانه و شرارت آمیز خود، همچنین نگهداری، حمل و جابجایی سلاح جنگی و غیر مجاز، موجبات مزاحمت و سلب آسایش عمومی را برای مردم و شهروندان فراهم کرده بودند که پلیس استان از همان لحظه اعلام خبر تلاش خود را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند شرارت تشدید کرد. 
 
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: سرانجام با رصد و اشراف اطلاعاتی پلیس سرانجام روز گذشته اعضای این باند توسطکارکنان پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان گلشن طی دو عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند. 
 
  طاهری اضافه کرد: در بازرسی از سه عضو دستگیر شده این باند، ۲ قبضه سلاح جنگی و ۲ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه یک عدد سلاح سرد(چاقو) و مقادیری مهمات جنگی کشف که متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شدند.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark