برگزاری 40 عنوان برنامه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۸
کد مطلب: 16405
 
فرماندار میرجاوه گفت: امسال در ایام الله دهه فجر بالغ بر ۴۰برنامه شاخص در سطح شهرستان میرجاوه اجرا خواهد شد.
برگزاری 40 عنوان برنامه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب
 به گزارش پایگاه خبری لادیز؛شورای اداری شهرستان مرزی میرجاوه با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 فرماندار میرجاوه در این مراسم اظهار کرد: ما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم . امسال دشمنان ایران اسلامی علی الخصوص آمریکا جنایتکار تهدید می کردند که ایران هیچ وقت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نخواهد دید اما به کوری دشمنان جشن چهل سالگی انقلاب باشکوهتر از همیشه برگزار خواهد شد.

فرهاد سرحدی افزود: جشن انقلاب جشن پیروزی و اقتدار است که توانسته دشمنان را در اعمال سیاست های خود ناکام بگذارد و برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی به معنای رسیدن انقلاب به مرحله پختگی، بلوغ و بالندگی است.

وی خاطرنشان کرد: امسال در ایام الله دهه فجر بالغ بر ۴۰برنامه شاخص در سطح شهرستان میرجاوه اجرا خواهد شد تا دستاوردهای 40 ساله انقلاب برای مردم به خصوص نسل جوان تبیین شود و مردم این شهرستان نیز پرشورتر از گذشته به استقبال جشن سالگرد پیروزی انقلاب می روند.

سرحدی  با اشاره به عدم استقرار برخی ادارات در شهرستان، تاکید کرد: شهرستان مرزی میرجاوه دارای ۶۰هزار نفر جمعیت و ۶هزار کیلومترمربع وسعت و سه بخش می باشد و بیش از پنج سال از انتزاع آن به شهرستان می گذرد اما هنوز برخی ادارات در این شهرستان مستقر نیستند و لازم است تا اداراتی مانند اداره بنیاد مسکن و صنعت و معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در شهرستان مستفر شوند چراکه هنوز مردم این شهرستان برای کارهای اداری خود باید به مرکز استان بروند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark