پاسداران میرجاوه به کمک سیل زدگان شتافتند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۷
کد مطلب: 17143
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه از کمک 60 میلیون ریالی پاسداران این ناحیه مقاومت به سیل زدگان خبر داد.
پاسداران میرجاوه به کمک سیل زدگان شتافتند
سرهنگ پاسدار علیرضا زوری در گفت و گو با خبرنگار لادیز، ضمن عرض تسلیت درگذشت شماری از هموطنانمان در سیلاب های اخیر کشور ،اظهار کرد: به دنبال وقوع سیل در نقاط مختلف کشور و نیاز هموطنان سیل زده به کمک رسانی در اقدام خودجوش و خداپسندانه همه پاسداران ناحیه مقاومت بسیچ سپاه شهرستان میرجاوه با اهدای مبالغ نقدی در یاری‌رسانی به سیل‌زدگان استان گلستان مشارکت کردند.
وی افزود: پاسداران سپاه شهرستان میرجاوه در راستای رسالت‌های اجتماعی و با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب در اقدامی خداپسندانه مبلغ 60 میلیون ریال را به سیل زدگان اهدا کردند.
وی خاطرنشان کرد: همان طور که برادران ما در سپاه و ارتش و سایر نهادهای کمک رسان، مشغول امدادرسانی به مردم مناطق سیل زده هستند ما نیز در این نقطه صفر مرزی سعی کردیم تا سهمی هرچند کوچک در کمک به هموطنان سیل زده خویش داشته باشیم.
سرهنگ زوری تاکید کرد: ایثار و همبستگی ملت ایران در کنار نیروهای مسلح در کمک رسانی به هموطنان سیل زده نشان از اتحاد و همدلی مردم ما در صحنه های مختلف از جمله بلایای طبیعی دارد و ملت ایران همواره ثابت کرده اند که در تمامی عرصه ها با همبستگی در کنار یکدیگر هستند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark