اعلام مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان درمیرجاوه/ 13 آبان نقطه عطف مهمی در تاریخ ایران اسلامی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵
کد مطلب: 15983
 
معاون فرماندار میرجاوه گفت:امسال همزمان با سراسر کشور در روز 13 آبان ماه، مردم شهید پرور شهرستان میرجاوه به خصوص دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان با حضور در راهپیمایی مشت محکمی را بر دهان یاوه گویان و دشمن اسلام خواهند زد.
اسحاق زورقی در گفت و گو با خبرنگار لادیز اظهار کرد: 13 آبان در کشور ما زمینه ساز پیدایش حوادث مهمی بوده است که در شکل دهی تاریخ انقلاب اسلامی نقش بزرگی داشته اند، روز 13 آبان نقطه عطف مهمی در تاریخ ایران است.

وی افزود: آمریکا در طول تاریخ استعماری خود همیشه از روحیه شهادت‌طلبی مردم ایران  هراس داشته است و با توجه به هجمه گسترده دولت آمریکا علیه ایران راهپیمایی استکبارستیزانه 13 آبان باید باشکوه تر از همیشه برگزار شود.

معاون فرماندار میرجاوه عنوان کرد:امسال همزمان با سراسر کشور در روز 13 آبان ماه، مردم شهید پرور شهرستان میرجاوه به خصوص دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان با حضور در راهپیمایی مشت محکمی را بر دهان یاوه گویان و دشمن اسلام خواهند زد.

وی خاطرنشان کرد: همان طور که در جلسه هماهنگی راهپیمایی 13 آبان در شهرستان میرجاوه مشخص شد این راهپیمایی راس ساعت 9:00 از میدان شهدا تا مدرسه سمیه این شهرستان برگزار می شود و محدودیت‌های تردد در معابر منتهی میدان شهدا و خیابان امام خمینی ، میدان راه آهن،خیابان تفتان منتهی به مدرسه دخترانه سمیه اعمال می شود.
Share/Save/Bookmark