فرمانده جدید هنگ مرزی میرجاوه معرفی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۰
کد مطلب: 17314
 
مراسم تودیع و معارفه فرمانده هنگ مرزی میرجاوه برگزار شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی میرجاوه معرفی شد
به گزارش پایگاه خبری لادیز،فرمانده جدید هنگ مرزی میرجاوه با حضور معاون هماهنگ کننده مرزبانی سیستان و بلوچستان و مسئولین شهرستان میرجاوه معرفی شد.
معاون هماهنگ کننده مرزبانی استان در این مراسم گفت: مرزبانان با تلاش شبانه روزی امنیت و آرامش را در مرزهای کشور به مردم میرجاوه می‌دهند و تعامل و همکاری همه جانبه مردم و سازمان‌ها، امنیت کامل مرزهای استان و استفاده از دانش و تکنولوژی روز به منظور مرزبانی از مرزهای استان است.
سرهنگ محمدی با بیان اینکه امروز امنیت پایدار در مرزهای استان حاکم است، افزود:امروز مرزداران جمهوری اسلامی با ایمان و اعتقاد راسخ و تبعیت از ولایت در تامین امنیت مرزها بویژه در استان سیستان و بلوچستان هیچ مشکلی ندارند و با وجود۱۰۶۰ کیلومتر مرز خشکی و آبی با کشورهای پاکستان و افغانستان در امنیت کامل هستیم.

 
وی امنیت را بستر توسعه و پیشرفت دانست و خاطرنشان کرد: امنیت را لازمه و بستر توسعه در ابعاد مختلف است و این امنیت در مرزها بستر ساز توسعه اقتصادی و اجتماعی است.
 امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه نیز در این مراسم بیان کرد: مرزبانی وظیفه‌ای مهم و رسالتی سنگین است که شما مرزداران غیور افتخار خدمتگزاری در این سنگر را دارید و باتوجه به اینکه امنیت کامل در مرز میرجاوه برقرار است، امیدواریم توجه ویژه به پاسگاه های مرزی در دستور کار مسئولان باشد.

مولوی ریگیان پور بر ضرورت پیگیری جدی برای آزادسازی ۲ مرزبان ربوده شده توسط گروهک تروریستی تاکید و اذعان کرد: باتوجه به اینکه در آستانه ماه رمضان قرار داریم، از فرمانده مرزبانی استان انتظار داریم موضوعاتی را که در خصوص مرز میرجاوه به مرزبانی مربوط می شود، بصورت ویژه در دستور کار قرار داده و تسریع ایجاد کنند.

در پایان این مراسم سرهنگ شهرام خسرومنش به عنوان فرمانده جدید هنگ مرزی میرجاوه معارفه و با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خدمات سرهنگ جنتی فرمانده سابق هنگ مرزی میرجاوه نیز تجلیل شد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark