کلنگ زنی واحد کانسنگ مس در روستای لهرمبا بخش لادیز
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
کد مطلب: 14957
 
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با سفر به شهرستان میرجاوه واحد کانسنگ مس در روستای لهرمبا بخش لادیزرا کلنگ زنی کرد.
کلنگ زنی واحد کانسنگ مس در روستای لهرمبا بخش لادیز
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با سفر به شهرستان میرجاوه واحد کانسنگ مس در روستای لهرمبا بخش لادیز را کلنگ زنی کرد.

 
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: این پروژه با اعتبار 50 میلیارد ریال کلنگ زنی شده است اما در مجموع طرح های مشترکی در روستاهای مرزی نزدیک به 20 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که 16 میلیارد آن پرداخت شده است و شهرستان های میرجاوه و خاش بالاترین اعتبارات صفر درصد را دریافت کردند.
ابوالفضل رضوانی افزود: توجه به مناطق روستایی و مرزی از اهداف صندوق توسعه کارآفرینی امید است که امیدواریم امسال نیز طرح های خوبی از طریق کارگروه های اشتغال شهرستان ها به صندوق هدایت شود در سال های گذشته نیز 130 میلیار تومان تسهیلات کسب و کارهای خرد و کوچک در بخش های صنایع دستی، کشاورزی، صنایع تبدیلی و فرآوری پرداخت شده است.


وی خاطرنشان کرد: اعتبارات صندوق توسعه امید به شرکت های سهامی خاص تصیص داده می شود طرح های مشارکتی ایده ای برای مشارکت مردم در اقتصاد منطقه بود تابتوانیم ارزش افزوده ای برای تولید کنندگان ایجاد کنیم اما با اختصاص منابع متمرکز به صندوق ،شرکت های سهامی حاص و تعاونی ها می توانند تسهیلات متمرکز را دریافت کنند.
رضوانی تاکید کرد: اعتبارات سیستان و بلوچستان از محل صندوق توسعه ملی امید در نوبت اول 18 میلیارد تومان تخصیص داده شده و اعتبارات نوبت دوم نیز در حال تخصیص است وبه تناسب طرح ها این تخصیص ها نیز افزایش پیدا می کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark