مسئول اداره مسکن و شهرسازی میرجاوه عنوان کرد؛
سهمیه مسکن محرومین میرجاوه برابر با مرکز استان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸
کد مطلب: 14588
 
مسئول اداره مسکن و شهرسازی میرجاوه گفت: با پیگیری های انجام شده سهمیه بسیار خوبی در مسکن محرومین برابر با سهمیه مرکز استان برای شهرستان مرزی میرجاوه دریافت شد.
سهیلا رضایی در گفتگو با خبرنگار لادیز؛ در رابطه با طرح مسکن محرومین در شهرستان میرجاوه اظهار کرد: طرح مسکن محرومین از سال 94 توسط نماینده مردم میرجاوه  مطرح شده بود طی ماه های اخیر دیدار هایی با خانواده های محرومین داشتیم و وضعیت نامناسب مسکن آنان باعث شد تا بنده و همکارانم تلاش مضاعفی در جهت رفع مشکلاتشان داشته باشیم .
وی با بیان اینکه پیگیری های زیادی از سوی مدیرکل اداره مسکن و شهرسازی استان انجام شد، افزود: با پیگیری های انجام شده سهمیه بسیار خوبی برابر با سهمیه مرکز استان برای شهرستان مرزی میرجاوه دریافت شد.
وی خاطرنشان کرد: سهمیه های کسب شده برای مسکن محرومین بین نهاد های حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی تقسیم خواهد شد که بعد از واگذاری این وظیفه به اداره بنیاد مسکن از طریق ارگان های مربوط به واجدین شرایط اهدا خواهد شد .
رضایی با بیان اینکه هم اکنون مراحل نهایی این طرح در حال بررسی است، تاکید کرد: تلاش شده که بالاترین سطح مساحت در این طرح برای مردم ممکن شود .
وی با بیان این که اداره مسکن و شهرسازی در واگذاری قطعات به مردم هیچ نقشی نخواهد داشت،تصریح کرد: از طریق ارتباط خوبی که با مدیران نهاد های حمایتی در شهرستان برقرار است پیگیر واگذاری های قطعات به صورت غیر رسمی خواهیم بود .
مسئول مسکن و شهرسازی میرجاوه با اشاره به مراحل ساخت مسکن محرومان، اذعان کرد: واجدین شرایط باید بر اساس قوانین دستگاه های حمایتی اقدام کرده و پس از معرفی به اداره بنیاد مسکن و دریافت تسهیلات با شرایط ویژه، منازل از طریق پیمانکارانی که طرف قرارداد با بنیاد مسکن هستند تکمیل و تحویل داده می شود.

انتهای پیام/ م.ر
Share/Save/Bookmark