بازی‌هایی جذاب برای روز‌های فراغت اسفند و تعطیلات نوروز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷
کد مطلب: 17422
 
طرفداران پروپا قرص بازی‌های موبایلی ایرانی، در روز‌های پایانی اسفند و به دلیل شیوع ویروس کرونا فرصت بیشتری برای بازی کردن دارند.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، طرفداران پر و پا قرص بازی‌های موبایلی ایرانی، در روز‌های پایانی اسفند و به دلیل شیوع ویروس کرونا فرصت بیشتری برای بازی کردن دارند.

از طرفی تعطیلات عید نوروز هم در پیش است و از آنجایی که طبق توصیه‌ها بهتر است از مسافرت رفتن و دید و بازدید‌های نوروزی صرف‌نظر شود، بنابراین مخاطبان بازی‌های ایرانی با فراغ خاطر می‌توانند با گشتی در فروشگاه‌های مختلف داخلی از میان بازی‌های پرطرفدار تولید شده در مرکز رشد بازی سازی، بازی مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

برخی از این بازی‌ها جزو تولیدات سال ۱۳۹۸ مرکز رشد بازی‌سازی است که در سبک تفننی و استراتژی به صورت عمومی منتشر شده، مرکزی که زیر نظر انستیتو ملی بازی‌سازی فعالیت می‌کند.

اگر دوست دارید با بازی‌های مرکز رشد بازی‌سازی در فروشگاه‌های داخلی آشنا شوید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

شبیخون

«شبیخون» یک بازی آنلاین در سبک استراتژی است. شما در این بازی مدیریت مقر فرماندهی خود را بر عهده دارید و با قوی کردن استحکامات دفاعی خود می‌توانید در برابر هجوم دشمنان ایستادگی کنید.

این بازی توسط تیم M۲ Bros؛ و در سال ۱۳۹۸ تولید شده و در بخش استراتژی کافه بازار، جزو بازی‌های تازه برگزیده قرار گرفته است. این بازی در فروشگاه مایکت نیز جزو بازی‌های تازه برگزیده انتخاب شده است.

دریاسالار

اگر دوست دارید فرمانده یک کشتی باشید و هیجان‌های دریاسالار بودن را تجربه کنید، بازی «دریاسالار» این لحظات جذاب و لذت بخش را برای شما فراهم می‌کند.

شما در این بازی باید قبل از بازی کشتی‌های خود را به صورت پنهان چیده و در زمان بازی برای پیدا کردن کشتی‌های حریف و نابود کردن آن‌ها استفاده کنید. هر بازیکنی که زودتر تمام کشتی‌های حریف را نابود کند پیروز میدان می‌شود.
این بازی توسط تیم هیوا گیمز و در سال ۱۳۹۸ ساخته شده و در بخش استراتژی و بخش تفننی کافه بازار، به عنوان بازی تازه برگزیده انتخاب شده است.

کوتوله‌های آترو

هیولا‌ها برای تسخیر آترو دست به حمله زده‌اند و در این راه از تمام امکاناتشان استفاده می‌کنند. کوتوله‌های آترو در برابر این حملات از قلعه دفاع می‌کنند، ولی احتیاج به تقویت توان دفاعی دارند. شما می‌توانید با ادغام کوتوله‌ها در هم، آن‌ها را قدرتمندتر و آماده نبرد کنید و از قلعه محافظت کنید.

این بازی توسط تیم آب‌های خونین، در سال ۱۳۸۹ تولید شده است و در بازی‌های تازه برگزیده صفحه اول کافه بازار منتخب شده است. پیش از این نیز این بازی در بخش تفننی به عنوان بازی تازه برگزیده انتخاب شده بود.

جنگ کاغذی

بازی رقابتی آنلاین «جنگ کاغذی» یادآور بازی خاطره انگیز و نوستالژیکی است که بیشتر بچه‌های دهه ۵۰ و ۶۰ تجربه بازی کردن آن را دارند و بچه‌های دهه ۷۰ و ۸۰ نیز با آن غریبه نیستند.

این محصول، بازی معروف و موفق مرکز رشد است که همواره جزو بازی‌های برگزیده در بخش‌های مختلف قرار گرفته است. جنگ کاغذی ساخته تیم آب‌های خونین است که در سال ۱۳۹۶ تولید شده و در آخرین دسته بندی‌های کافه بازار، در لیست پرفروش‌ترین‌های این فروشگاه قرار گرفته است.

کوریدور

«کوریدور» یک بازی استراتژی نوبتی با قابلیت بازی به صورت دو نفره و یا چهار نفره با حریف شانسی، دوستان و هوش مصنوعی است. بازی در یک صفحه ۹ در ۹ انجام می‌شود. هدف بازی رساندن مهره خود به آخرین خانه مقابل در صفحه است و هر بازیکن، ۱۰ دیوار در اختیار دارد که به وسیله آنها، باید مانع رسیدن مهره حریف به انتهای صفحه شود.

این بازی توسط تیم درفک و در سال ۱۳۹۸ ساخته شده است و در جدیدترین دسته بندی‌های کافه بازار، جزو پرطرفدارترین بازی‌ها به انتخاب این فروشگاه قرار گرفته است. پیش از این نیز کوریدور در بخش تازه‌های برگزیده بخش استراتژی قرار گرفته بود. در فروشگاه چارخونه نیز این بازی، جزو برترین‌های درون پرداخت شناخته شده است.

منچستان

بازی منچ را همه ما می‌شناسیم و تجربه انداختن مهره‌های سیاه و سفید روی صفحه مقوایی و حرکت مهره‌ها روی خانه‌های این صفحه را داریم. اما تجربه بازی آنلاین، تجربه‌ای متفاوت و جذاب خواهد بود. می‌توانید با «منچستان»، با دیگران به‌طور آنلاین، منچ بازی کنید و لذت ببرید.

این بازی نیز در سال ۱۳۹۸ توسط تیم کواترنیون ساخته شده است. منچستان یک بازی منچ سه‌بعدی آنلاین است که در بخش تفننی جزو بازی‌های تازه برگزیده قرار گرفته بود. همچنین این بازی در صفحه اول نیز جزو بازی‌های تازه برگزیده انتخاب شده است.

Share/Save/Bookmark