معاون امور فرهنگی کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد
اجرای طرح اوقات فراغت برای 12 هزار دانش آموز مددجو در سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب: 12291
 
معاون امور فرهنگی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت:امروزطرح اوقات فراغت برای 12 هزار دانش آموز در سطح استان با هدف تقویت بنیه فرهنگی، دینی، سیاسی و معرفتی برگزار می شود.
کاظم مودی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: کلاس هاس طرح اوقات فراغت در کمیته امداد به منظور کشف استعدادها و توانایی های دانش آموزان تحت پوشش این نهاد برگزار می شود، کمیته امدا 12 هزار و 100 دانش آموز را تحت پوشش برنامه های طرح غنی سازی اوقات فراغت قرار داده است .

وی افزود: مدت زمان اجرای طرح اوقات فراغت 75 روزکاری است و در این راستا از تمام مربیان خبره و با تجریه کمیته امداد و سایر دستگاه های فرهنگی استفاده می شود.

وی خاطرنشان کرد: طرح غنی سازی اوقات فراغت در سطح استان با هدف تقویت بنیه فرهنگی، دینی، سیاسی و معرفتی برگزارمی شود و کمیته امداد امسال 60 درصد افزایش اعتبار گرفته تا بالغ بر 6 هزار و 50 دانش آموز را به اردوهای فرهنگی تفریحی به استان های تهران، قم و شیراز اعزام کند.

مودی تاکید کرد: کار فرهنگی امروز سرمایه گذاری برای فردای دانش آموزان است و مقوله تربیت بسیار مهمتر از فرهنگ تعلیم است و این مهم در دستور کار کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفته است، مقوله تعلیم و تربیت در کمیته امداد بسیار حائز اهمیت است و با تعطیلی مدرسه تربیت تعطیل نخواهد شد، کمیته امداد در راستای اجرای این مهم فعالیت های بیشماری انجام داده است و بیش از 100 نخبه قرآنی در خانواده کمیته امداد شناسایی و کشف استعداد شدند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark