در 13 آبان فریاد استکبار ستیزی خود را به گوش جهان می رسانیم/روحیه جهادی و انقلابی مسئولین باعث دلگرمی مردم است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب: 15982
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: مسئولین نیز باید برای حل مشکلات مردم پای کار باشند و با روحیه انقلابی و مردمی پیگیر مشکلات مردم باشند وقتی مردم روحیه جهادی و انقلابی مسئولین را مشاهده کنند دلگرم خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، اظهار کرد: خداوند روزی دهنده هست و همان طور که به تمام موجودات روی زمین رزق می دهد رزق و روزی انسان را نیز تامین می کند، امروز فضایی در کشور حاکم شده که برخی به بهانه تورم اجناس را در انبارها ذخیره می کنند و برخی اجناس زیادی خریداری کرده و در منزل انبار می کنند و این دو حرکت مذموم و تبلیغاتی از جانب دشمنان است پس باید با ایمان به خدا در برابر این حربه ها و تبلیغات منفی بایستیم و از خشم خداوند بترسیم.
وی افزود: استکبار جهانی شمشیر خود را علیه امت اسلامی کشیده است و همه دسیسه ها و مشکلات در منطقه و در کشور ما از دسیسه های استکبارجهانی است، مسئولین نیز باید برای حل مشکلات مردم پای کار باشند و با روحیه انقلابی و مردمی پیگیر مشکلات مردم باشند وقتی مردم روحیه جهادی و انقلابی مسئولین را مشاهده کنند دلگرم خواهند شد.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه، خاطر نشان کرد: در آستانه 40 سالگی انقلاب هستیم و باید در روز 13 آبان و مبارزه با استکبار جهانی فریاد استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان برسانیم تا تبلیغات منفی دشمنان نظام جمهوری اسلامی خنثی شود.

وی بااشاره به سفر وزیر امور خارجه به پاکستان، تاکید کرد: ما منتظر دیپلماسی وزارت خارجه بای آزادی مرزبانان میرجاوه هستیم و از ظرفیت ریش سفیدان برای بازگرداندن این فرزندان به وطن استفاده می کنیم.

مولوی ریگیان پور بیان کرد: برپایی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان بسیار لازم و ضروری است دانش آموزان ما باید با مضرات پدیده شوم اعتیاد آگاه شوند و این اطلاع رسانی وظیفه معلمان و مسئولین آموزش و پرورش است تا نسل جدید را با مضرات پدیده شوم اعتیاد آگاه کنند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark