امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
مردم در مقابل دسیسه های رسانه ای و اقتصادی دشمن صبر و هوشیاری داشته باشند/ مسئولین حل مشکلات مردم را در اولویت کار خودشان قراردهند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب: 19762
 
مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: طرح اقتصادی دولت به نفع جامعه خواهد بود و حامی اقشار کم درآمد است .
به گزارش لادیز؛ مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به این که  کشور ما در حال گذر از  شرایط خاص اقتصادی است،گفت: تصمیمات  دولت و تیم اقتصادی ریاست جمهوری  در رابطه با  افزایش یارانه ها و  حذف ارز دولتی  را  تصمیم درستی میدانیم چرا که  ارز جهانگیری  در دولت قبلی  باعث بروز  رانت  هایی برای برخی افراد  شده بود که  دولت فعلی برای  رشد و پیشرفت اقتصادی کشور و  ازبین بردن رانت ها این شجاعت را به خرج داد که  مورد انتقاد برخی از افرادی که اطلاعات دقیقی از  مسائل اقتصادی ندارند قرار بگیرد .

وی افزود:  این طرح مجموعا به نفع اقشار ضعیف جامعه  واقتصاد کلان کشور خواهد بود، طبیعتا دشمنان برای اینکه دولت ما موفق نشود از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، لذا مردم ما باید در مقابل  این دسیسه ها هوشیار باشند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه  خاطر نشان کرد:  مردم ما بسیار فهیم هستند و  باید اثرات تحریم های ظالمانه و مشکلاتی که مساله کرونا در کل جهان و کشور بوجود آورد را نباید فراموش کرد.

وی تصریح کرد:  طرح اقتصادی دولت کارشناسی شده است و دست مافیای  اقتصادی را از بازار کوتاه خواهد و مردم باید به این  موضوع توجه داشته باشند .


مولوی ریگیان پور: مردم را به صبوری فراخواند  و هجوم له  فروشگاه را اقدامی غیر اصولی دانست و افزود: مردم باید  با کسانی  که احتکار می‌کنند  برخورد کنند و  اگر از مواردی از احتکار اطلاع دارند  به  مقامات مربوطه  اطلاع دهند  چرا که احتکار  در دین اسلام  عملی حرام  محسوب می‌شود.

وی ضمن تبریک هفته هلال احمر اذعان کرد:  جمعیت هلال احمر نماد  نوع دوستی و خدمت به جامعه است و پیشنهاد میکنم که همه مردم درحد توان  در فعالیت های جمعیت هلال احمر شرکت کنند.


درپایان وی همدلی مردم و مسئولین را خواستار شد و گفت: هم مسئولین به داد مردم برسند و مشکلات مردم رو حل کنند و هم اینکه مردم در مواردی که می توانند به مسئولین کمک کنند و دست یاری آنها باشند .

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark