نمی خواستم عکس یادگاری بگیرم/ آقای قشقاوی گفت ایشان موگرینی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب: 12516
 
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی درباره سلفى جنجالى با فدریکاموگرینی،گفت: من داشتم از آنجا رد می شدم که آقای قشقاوی گفت ایشان موگرینی است من نمی دانستم و نمی خواستم عکس یادگاری بگیرم.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛به نقل از عصرهامون، پس از پایان مراسم تحلیف رئیس جمهوری تعدادی از نمایندگان اقدام به گرفتن عکس یادگاری با فدریکا موگرینی کردند.
این سلفی حقارت باعث واکنش های بسیاری از سوی مردم، مسئولین و علما شد و خواهان عذر خواهی نمایندگان سلفی بگیر شدند.
 
عبدالغفور ایران نژاد نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی و یکی از نمایندگان که در عکس سلفی با موگرینی حضور دارد، در توضیح این موضوع اظهار داشت: من در سلفی قشقاوی معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران بودم و ایشان عکس سلفی می گرفتند بعد از آن من بیرون آمدم.
 
وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر اینکه دلیل سلفی نمایندگان با موگرینی چه بود آیا به خاطر شخصیت سیاسی وی بود، افزود: بله چون از طرف پارلمان بود و این ها نماینده بودند تازه ایشان پشت به ما بود قشقاوی عکس می گرفت.
 
ایران نژاد در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا این سلفی تاثیری در سیاست خارجه دارد یا نه، گفت: هیچ تاثیری در سیاست خارجه ندارد فقط عکس یادگاری بود که نمایندگان گرفتند.
 
وی ضمن عذر خواهی از ملت ایران، ادامه داد: من داشتم از آنجا رد می شدم که آقای قشقاوی گفت ایشان موگرینی است من نمی دانستم و نمی خواستم عکس یادگاری بگیرم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : راه دانا