امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
شهادت محسن حججی برای همه مسلمانان جهان درس ایثار و شجاعت بود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۸
کد مطلب: 12615
 
مولوی ریگیان پور گفت : شهادت گوهرهایی همچون محسن حججی، درس ایثار، وفاداری و شجاعت به وجدان های بیدار مسلمانان جهان می دهد.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه درگفتگو با خبرنگارلادیز؛ با بیان این مطلب که در جهان پرتلاطم و آشفته امروز، گوهرهایی همچون شهید حججی، درس ایثار، وفاداری و شجاعت به وجدان های بیدار و انسان‌های آزاده می‌دهند اظهار کرد : امنیت و آسایش امروز کشور را مدیون رشادت ها و ایستادگی جوانان غیوری هستیم که با تمام تلاش خود در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند که وجود هزاران شهید و جانبازان و آزادگان سرافراز کشورمان گواه بر این مدعا است.
وی بااشاره و بر مقابله با تروریسم و افراط گرایی به عنوان ادامه راه این شهدا تاکید کرد و افزود : گروه تکفیری تروریستی داعش به دست کشورهای غربی همچون آمریکا وهم پیمانان جنایتکارش مانند رژیم صهیونیستی تشکیل و گسترش پیدا کرد و امروزه بر هیچ کسی حمایت های همه جانبه و تامین سلاح و مهمات گروه داعش توسط آمریکا وهم پیمانان او پوشیده نیست .
امام جمعه اهل سنت میرجاوه با اشاره به این مطلب که هدف اصلی آمریکا و داعش تخریب چهره اسلام ناب محمدی است،تصریح کرد: گروه افراطی تکفیری داعش با انجام جنایات شنیع و پخش گسترده رسانه ای سعی دارد تا اسلام هراسی را در جامعه جهانی ترویج دهد و هدف اصلی آن جلوگیری از گسترش اسلام در کشورهای غربی است .
وی با اشاره به اینکه جوانان ایرانی حامی ولایت فقیه تا آخرین قطرات خونشان در راه دفاع ازاسلام ایستاده اند، گفت : محسن حججی جوان با صلابت و شجاع ایران اسلامی به دست تروریستهای تکفیری به شهادت رسید و در وجود همه جاودان شد ولی داعشیان بدانند قطعا پویندگان این راه بیشتر خواهند شد تا انتقام خون پاک این عزیزان گرفته شود.


انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark