بررسی بازی آنلاین Dank Tanks +تصاویر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب: 16837
 
بازی Dank Tanks مستقیما شما را وارد دنیای آنلاین خودش می‌کند تا به‌صورت سه به سه با رقبایی در سراسر جهان رقابت کنید و با تانک خود به جان هم بیفتید.
بررسی بازی آنلاین Dank Tanks +تصاویر
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛بازی‌های آنلاین در میان کاربران بازی‌های موبایلی طرفداران خاص خود را دارند، به ویژه اگر این بازی آنلاین یک بازی جنگی و رقابتی باشد. یکی از این بازی‌های آنلاین که توانسته جایگاه خودش را در میان کاربران اندروید و یا IOS پیدا کند، بازی Dank Tanks که امروز باشگاه خبرنگاران جوان قصد دارد به معرفی آن بپردازد و شما را با این بازی جذاب و رقابتی آنلاین آشنا نماید، پس پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.

بررسی بازی آنلاین Dank Tanks +تصاویر

معرفی بازی Dank Tanks

زمانی که برای نخستین بار وارد بازی Dank Tanks می‌شوید، نباید انتظار مراحل آموزشی یا سطوح مقدماتی برای آشنایی بیشتر با بازی را داشته باشید. بازی Dank Tanks مستقیماً شما را وارد دنیای آنلاین خودش می‌کند تا به‌ صورت سه به سه با رقبایی در سراسر جهان رقابت کنید و با تانک خود به جان هم بیفتید.


گیم‌پلی بازی Dank Tanks بسیار روان است و کم‌کم روی آن تسلط می‌یابید. جوی‌استیک مجازی بازی امکان هدایت تانک‌ها و همینطور پرتاب موشک‌ها را به کاربر می‌دهد. بازی Dank Tanks حالت‌های دیگری در کنار نبرد‌های آنلاین در اختیارتان می‌گذارد و از این نظر بازی هیچ‌گاه طراوت خود را از دست نمی‌دهد. چرخش نقشه‌ها کمک می‌کند که یک نقشه پتانسیل‌های چندباره داشته باشد و با تجربه دوباره آن احساس خستگی نکنید.

بررسی بازی آنلاین Dank Tanks +تصاویر

عکس‌العمل سریع و استراتژی در زمینه حمله‌ها تاثیر زیادی در پیروزی شما دارد و باید کم‌کم بتوانید جاخالی دادن‌های متوالی را در بازی تمرین کنید. کمین کردن در بین بوته‌ها و سازه‌های سخت، نکته مهمی است که برای حفظ سلامت خود به آن نیاز خواهید داشت.در بین بوته‌ها ضربات به‌سختی برخورد می‌کنند و می‌توانید هدف را در تیررس خود داشته باشید. تانک‌ها قابلیت‌های ویژه‌ای دارند و حتی در نقشه‌های مختلف هم از نقاط قوت خاصی برخوردارند. می‌توانید به ارتقا این تانک‌ها بپردازید و هر تانکی را که با آن مچ هستید انتخاب کنید. لول‌بندی تانک‌ها بخش سفارشی‌سازی Dank Tanks را در شرایط بسیار خوبی قرار داده است.


 

این درحالی است که می‌توانید تانک‌های ویژه با سر و شکل متفاوت را خریداری کنید و کم‌کم و با تجربه بیشتر بخش آنلاین بازی، تانک خود را ارتقاء دهید.

بررسی بازی آنلاین Dank Tanks +تصاویر

وجود این بخش باعث می‌شود که به‌ دست آوردن سکه‌های بیشتر، ارزش خود را تا آخر بازی حفظ کند. خلاصه که با تجربه بازی Dank Tanks می‌توانید ساعت‌ها در بازی غرق شوید و نبرد‌های زمان واقعی را با کاربران حقیقی تجربه کنید.


 

یقیناً باید مهارت خود را بالا ببرید؛ چراکه همه بازیکنان قهار هستند و مجال نفس کشیدن به شما نخواهند داد. گیم‌پلی اعتیادآور بازی Dank Tanks شما را ساعت‌ها اسیر آن می‌کند و کم‌کم مهارت بالایی در کنترل تانک و شلیک همزمان کسب می‌کنید. حالت‌های مختلفی در بازی تعریف شده تا بازی طراوت همیشگی خودش را حفظ کند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark