13آبان نماد استکبارستیزی و مبارزه با ظلم است/ ایران با قدرت فعالیت های موشکی خود را افزایش می دهد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب: 13370
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ابراز انزجار ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی از سیاست‌های استکباری نظام سلطه، تجدید میثاق با آرمان های والای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری است.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: 13 آبان یادآور سه رویداد مهم تاریخ انقلاب اسلامی است که مهم‌ترین آن‌ها تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست، استکبارستیزی و مبارزه با زورگویان ریشه در اعتقادات ملت مسلمان ایران دارد.
وی افزود: 13آبان نماد استکبارستیزی و مبارزه با ظلم است و در این روز مردم ایران باری دیگر با حضور خود برای تحقق این مهم مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی و ایادی آن زدند.
وی با اشاره به یاوه گویی های اخیر رییس جمهورآمریکا علیه ملت ایران، خاطرنشان کرد:مردم ایران امروز آمدند تا با این حماسه حضور مشتی محکم بر دهان ترامپ بزنند و به جهان نشان دهند که حتی یک قدم از آرمان های خود کوتاه نمی آیند و تهدید و تحریم تاثیری در استواری ملت ایران ندارد و همواره حامی ولایت فقیه و سپاه پاسداران هستند.
مولوی ریگیان پور با بیان اینکه ایران منادی استکبار ستیزی در جهان است، تاکید کرد: حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، ابراز انزجار ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی از سیاست‌های استکباری نظام سلطه، تجدید میثاق با آرمان های والای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری است.
وی با اشاره بدعهدی های مکرر آمریکا و نقض برجام، اذعان کرد: دولت آمریکا با اعمال تحریم های ظالمانه همواره برجام را نقض کرده است و قصد دارد تا با اعمال فشار فعالیت های موشکی ایران را متوقف کند اما قدرت موشکی ایران هیچ ربطی به هیچ کشوری ندارد و کشور ما با قدرت فعالیت های موشکی خود را افزایش می دهد و از هیچ قدرت استکباری نمی هراسد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark