تعطیلی مدارس بخش لادیز در دو نوبت صبح و عصر/هیچ خسارتی ناشی از بارندگی نداشتیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب: 17150
 
بخشدار لادیز گفت:با توجه به آغاز طوفان و احتمال بارش های سیلابی در بخش لادیز مدارس این بخش در دو نوبت صبح و عصر در تمامی مقاطع از سوس ستاد بحران شهرستان میرجاوه تعطیل اعلام شد.
تعطیلی مدارس بخش لادیز در دو نوبت صبح و عصر/هیچ خسارتی ناشی از بارندگی نداشتیم
احسان الله ریگی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: با توجه به آغاز طوفان و احتمال بارش های سیلابی در بخش لادیز مدارس این بخش در دو نوبت صبح و عصر در تمامی مقاطع در روز یک شنبه از سوی ستاد بحران شهرستان میرجاوه تعطیل اعلام شد.
وی افزود: اکنون بارش در ارتفاعات و دهستان هایی مانند تمین، گزند، جش، سرگه، انجرک، خارستان و تیلویی در حال باریدن است، به جز مسیرهای مواصلاتی که از بارندگی های گذشته دچار مشکل شده بود سایر مسیرها باز و تردد در حال انجام است.
ریگی خاطرنشان کرد: چندین جلسه ستاد بحران با دهیاران و اعضای شوراها در بخش لادیز برگزار شده و کمیته بحران در محل بخشداری برگزار و پیش بینی ها و تمهیدات لازم توسط اعضا ستاد بحران به دهیاران ابلاغ شده تا در صورت بروز حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها، آمادگی لازم برای اسکان اضطراری و تخلیه محل های آسیب پذیر وجود داشته باشد و مدارس و مساجد مستحکم نیز برای اسکان اضطراری پیش بینی شده است.
وی تاکید کرد: تاکنون هیچ خسارتی ناشی از بارندگی شب گذشته و صبح امروز نداشتیم خسارات بارندگی های گذشته نیز در بخش های مختلف راه و کشاورزی برآورد و به استان اعلام شده است بیشترین خسارت بارندگی های گذشته در بخش راه های مواصلاتی بوده که نیروها های راهداری به دنبال بازگشایی مسیرها هستند.
بخشدار لادیز اذعان کرد: تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر خسارت و یا قطعی برق نداشتیم تنها یک دکل مخابراتی در ارتفاعات در ارتفاع بالای 3هزارمتر دچار مشکل شده که اقدامات لازم برای رفع این مشکل انجام شده است.
Share/Save/Bookmark