کتاب‌های درسی الکترونیکی می‌شوند
تاریخ انتشار : شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۱
کد مطلب: 16322
 
معاون پشتیبانی سازمان پژوهش، گفت: تولید کتاب‌های درسی الکترونیکی به موازات کتاب‌های کاغذی در دستور کار است.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛حسین طلایی معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رویکرد چاپ کتاب‌های درسی برای سال آینده، اظهار کرد: در نظر داریم کتاب‌های درسی را با رویکردی جدید به صورت الکترونیکی برای دانش‌آموزان ارائه کنیم و این موضوع به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تولید کتاب‌های درسی الکترونیکی به موازات تولید کتاب‌های درسی کاغذی در دستور کار قرار گرفته است و همپای هم پیش می‌روند.

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره وضعیت کاغذ کتاب‌های درسی، گفت: در سقف سفارش کتاب‌های درسی مشکل داشتیم اما با رایزنی‌هایی که وزیر آموزش و پرورش با بانک مرکزی داشت، مشکل ثبت سفارش حل شد و تأمین اعتبار ارزی کاغذ هم مشکلی ندارد.

طلایی تصریح کرد: با توجه به اقدامات انجام شده برای تولید کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۹۷ - ۹۸ مشکلی نداریم و دانش‌آموزان کتاب‌های درسی خود را بدون کاستی دریافت خواهند کرد.

وی اظهار کرد: برای سال آینده بیش از ۱۴۰ میلیون کتاب درسی تولید خواهیم کرد و بنابر برآوردهای انجام شده، تیراژ کتاب‌های درسی دوره ابتدایی نسبت به امسال بیشتر خواهند بود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark