اجرای مرحله اول بسته حمایتی دولت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۴
کد مطلب: 16142
 
رییس اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان میرجاوه از اجرای مرحله اول بسته حمایتی دولت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خبرداد.
اجرای مرحله اول بسته حمایتی دولت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی
اکبر علی پور در گفتگو با خبرنگارلادیز؛ اظهار کرد: اولین مرحله اجرای طرح حمایت غذایی از اقشار کم درآمد جامعه توسط وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از  ۲۱ آبان ماه عملیاتی شده است، کالاهای هدف این طرح شامل مواد غذایی نظیر گوشت،مرغ،برنج،حبوبات،روغن و سایر مواد خوراکی مورد نیاز خانوارهاست که سرپرستان خانوار با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد طرح،اقدام به خرید این کالاها نمایند.
وی افزود: مرحله اول این طرح شامل مددجویان و مشمولین کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور است؛در این طرح به ازای هر خانوار و بر حسب بعد خانوار از ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان ،کارت یارانه سرپرست خانوار شارژ خواهد شد این خانوار ها می توانند با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد طرح،اقدام به خرید اقلام متنوع غذایی مورد نیاز خود نمایند.

وی خاطرنشان کرد:فروشگاه های طرف قرارداد این طرح شامل  فروشگاه رفاه،فروشگاه سپه، فروشگاه اتکا، فروشگاه افق کوروش، فروشگاه هفت، فروشگاه امکان، فروشگاه اسکاد، فروشگاه فرهنگیان، فروشگاه جانبو، تعاونی مصرف محلی، تعاونی روستایی کشور است و در مرحله اول اجرای این طرح از طریق فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور اقدام شده است.

علی پور تاکید کرد:با آغاز این طرح شاهد ارسال برخی پیامک ها به مردم هستیم، اما هرگونه اطلاع رسانی در خصوص این طرح تنها توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام خواهد شد از همه شهروندان درخواست می شودبه پیامک های فاقد اعتبار پاسخ ندهند و شماره کارت و رمز دوم خود را در پاسخ به هیچ پیامکی در خصوص این طرح اعلام نکنند.

گفتنی است مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه برخی سامانه های پیامکی اعلام شده از جمله ۵۰۰۰۴۹۹ هیچ ارتباطی به این طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد ندارد درخواست دارد هرگونه اطلاع رسانی را فقط از طریق این مرکز با پیامک VEZARAT-REFA دنبال کنند.
Share/Save/Bookmark