در خطبه های نماز جمعه اهل سنت میرجاوه مطرح شد؛
روحیه اشرافی گری با نظام جمهوری اسلامی منافات دارد
تاریخ انتشار : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب: 14504
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: روحیه اشرافی گری با نظام جمهوری اسلامی منافات دارد و مسئولین باید در کارهاو زندگی شخصی شان مراقب باشند دچار تجمل گرایی و اشرافی گری نشوند .
 به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این شهرستان، ضمن اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: روحیه اشرافی گری با نظام جمهوری اسلامی منافات دارد و مسئولین باید در کارهاو زندگی شخصی شان مراقب باشند دچار تجمل گرایی و اشرافی گری نشوند .
وی با بیان اینکه مسئولین با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به دنبال مبارزه با بی عدالتی و اشرافی گری باشند،افزود: در قانون کشور باید برای مبارزه با پدیده اشرافی گری مواردی گنجانده شود .
امام جمعه اهل سنت میرجاوه ضمن ابراز تاسف و از وقوع حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج،خاطر نشان کرد: حادثه سقوط هواپیما برای همه مردم ناراحت کننده بود،جانباختن مسافران این هواپیما را به رهبر معظم انقلاب و خانواده های داغدار این حادثه تسلیت عرض می کنم .
وی ضمن محکوم کردن حادثه خیابان پاسداران تهران وبه شهادت رساندن 4 نفر از مجریان قانون و مدافعان امنیت کشور، اذعان کرد: به شهادت رسیدن فرزندان و مدافعان امنیت کشور از غم انگیز ترین حوادث روزهای اخیر بود که باید مراجع قانونی مربوط برخوردی قاطع با اشوبگران و اغتشاشگران این حادثه داشته باشند .
انتهای پیام / م.ر
Share/Save/Bookmark