واکنش علمای اهل سنت و جامعه روحانیت میرجاوه به سخنان سخیف ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران
سخنان ابلهانه ترامپ غیر قابل اعتماد بودن آمریکا را آشکار کرد/نقش سپاه در خط مقدم مبارزه با تروریستها غیر قابل تردید است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۶
کد مطلب: 13154
 
علمای اهل سنت جامعه روحانیت واعضاءشورا جماعت و تبلیغ شهرستان میرجاوه در محکومیت سخنان ضدایرانی رئیس جمهور آمریکا بیانیه ای صادر کردند.
سخنان ابلهانه ترامپ غیر قابل اعتماد بودن  آمریکا را آشکار کرد/نقش سپاه در خط مقدم مبارزه با تروریستها غیر قابل تردید است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛علمای اهل سنت جامعه روحانیت واعضاءشورا جماعت و تبلیغ شهرستان میرجاوه در محکومیت سخنان ضدایرانی رئیس جمهور آمریکا بیانیه ای صادر کردند.
در متن این بیانیه آمده است:
ما مردم استان سیستان وبلوچستان خصوصاً جامعه روحانیت اهل سنت خصوصاً ریش سفیدان ،نخبگان واعضاءشورا جماعت تبلیغ شهرستان میرجاوه سخنان سخیف،زشت،ابلهانه و سراسر غیر واقعی اخیر رییس جمهور آمریکا علیه مردم ایران, برجام و سپاه پاسداران را محکوم می کنیم و این سخنان را ناشی از عدم درک سیاسی وی قلمداد می کنیم.

اقدامات غیر مسئولانه در حمایت از تروریست های داعش وصهیونیست های غاصب ، منطقه غرب آسیا  را به منطقه ای پر آشوب تبدیل کرده است جهان امروز در آتش خشونت ها و فتنه هایی می سوزد که هیزم آنها را حکومت آمریکا فراهم کرده است اعلام عدم پایبندی ایران به برجام و تلاش برای افزایش تحریم های ظالمانه علیه ایران، غیر قابل اعتماد بودن دولت بی مسئولیت آمریکا را به تمام جهانیان آشکار کرد.

 تحریف نام تاریخی خلیج فارس و استفاده از عناوین مجهول، بیش از آنکه خدشه ای به این نام باشکوه وارد کند ، اوج نادانی و حماقت گویندگانش را نشان می دهد.

 ما مردم شریف میرجاوه این حرف های تکراری و اتهامات واهی راچون همیشه پوچ وبی ارزش می دانیم ومسیر ایستادگی خود در حمایت از مظلومان منطقه و مبارزه با رژیم های جبار را ادامه خواهیم داد و ضمن محکوم کردن سخنان تکراری و بی محتوای رییس جمهور آمریکا، حمایت قاطعانه خود را از نیرو های جمهوری اسلامی ایران و خصوصا سپاه پاسداران اسلامی را اعلام می داریم, چراکه
نقش سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با تروریستها در منطقه ، غیر قابل تردید است و سپاه پاسداران مانع محکمی در برابر تروریستهای تکفیری و عامل بازگشت تدریجی آرامش برای مردم منطقه بوده است.

در پایان مردم،مسئولین ،اعضای شورای تامین،ائمه جمعه وجماعت،مدیران ومدرسین مدارس علوم دینی، معتمدین و ریش سفیدان و اعضای جماعت تبلیغ شهرستان میرجاوه ضمن تجدید پیمان با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای میثاق مجدد می بندیم و آمادگی خود را برای اجرای فرامین ایشان اعلام می داریم به امید پیروزی و رهایی مردم مظلوم فلسطین،میانمار،بحرین،عراق و تمام مظلومین از زیر ستم ستمگران و استقرار نظام اسلامی در جهان .

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark